Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cleanton Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
10.071
Cevap
197
Favori
786.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

13:30da gittim benle beraber sadece 4 kişi vardı sadece hocam

• Temmuz 3 Almanya Konsolsluk Vize Randevusu başvurusu

Ağustos 8 İdata Randevu

Eylül 16 vize Sonucu Teşekkürler Almanya 5 (Beş) sene vize

• emir341907 kullanıcısına yanıt
    Ticari mi hocam?
  • macnair kullanıcısına yanıt

Evet hep ticari aldım.

6-Ay

1-Sene

2-Sene

3-Sene

5-Sene Final oldu.

• Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

nereden başvurdunuz hocam?

• Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

İl olarak soruyor. :)

• Arkadaşlar İtalya turistik için aracı kurum veya kişi önerisi olan var mı? Randevu alamıyorum bayadır.
  • İnanılmaz yardımcı olan bir site var .Aşağıya link birakiyorum .

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize)vizeasistan.com
    Profesyonel Vize Danışmanlığı: Tüm Ülkeler için Sorunsuz Vize Başvuruları
    https://vizeasistan.com
  • false6 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, randevu alabildiniz mi?

• rk-termin çalışmıyor. girebilen var mı. alan seçtirmiyor

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsoul -- 14 Ekim 2024; 12:42:54 >
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt

Randevuyu iData web sitesinden almalısınız. Gönderdiğiniz ekran görüntüsü yanlış bir yerde olduğunuzu gösteriyor.

iData web sitesinden Almanya randevusu almak için başvurarak sıraya giriyorsunuz (iData randevu bekleme listesi). Onlar bir süre sonra size randevu tarihi belirten bir email gönderiyorlar. O email ile randevunuzu kesinleştiriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleanton -- 14 Ekim 2024; 19:57:47 >
  • cleanton kullanıcısına yanıt

Evet hocam sonradan fark ettim. Sistemi değiştirmişler. önceden almanya sitesinden alınıyordu birkaç ay önce.

Şimdi randevu için başvuruyu yaptım bunda da şöyle bir gariplik var normalde 6 yaş altına ücret çıkmaması lazım ama randevu alabilmek için mecbur ödedim. Web sitelerinden temasa geçtim iade için bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsoul -- 15 Ekim 2024; 13:58:26 >
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Evrakları teslim ettikten sonra iade ediyorlar 6 yaş altı ücretini
  • macnair kullanıcısına yanıt

Süper bilgi hocam teşekkürler bunu bilmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Balbazard

Ocak ayında Almanya'dan aldığım Turistik Schengen bitiyor. Aralık ayında, Ocak ve Şubat aylarında da seyahatlerimiz var. Ocak ve şubat aylarındaki seyahatleri gösterip vize yenilemesi için başvuru yapacağım Ankara'dan ama Aralık ayındaki seyahate pasaport yetişir mi ya da nasıl bir şey yapmak gerekir güncel Ankara işlem süresi hakkında bilgisi olan birileri var mı acaba? Bu hafta içi randevu kaydı oluşturacağım.

09.09.2024 Eylül'de oluşturduğum Ankara Turistik Vize randevu talebi 16.10.2024 tarihinde iptal ettim. Hala atama yapmadı. Bir kaç gün önce konuştuğum iData yetkilisi sadece randevu atamasının 2 ayı bulabildiğinden bahsetmişti. Tatil planımı Almanya değil Fransa olarak değiştirdim. Bugün 18 Aralık tarihine randevumu da aldım. Siz Almanya Şengen vizesi yarışmacılarına başarılar dilerim. Umarım bir daha işim düşmez Almanya'dan almaya.

• Bugün almanya için başvuru yaptım idata üzerinden, Allah kerim :) bakalım randevu maili kaç vakte gelecek :)
  • Balbazard B kullanıcısına yanıt

Fransa randevusu da 2 ay sonraya verilmiş. Keşke Almanyayı iptal etmeseydiniz daha erken tarihe randevu çıkardı.

• Balbazard B kullanıcısına yanıt

hocam ben bitmeden başvuruyorum. alayım dursun diye

• İstanbul Gayrettepe ofisinden 09.10 tarihinde İtalya Schengen vizesine başvurdum. Bakalım ne zamana sonuçlanacak. Ekşide yazılanlara göre seyahatten 1-2 gün önce pasaport geliyor diyorlar. Seyahate 2 aydan fazla var daha
  • Niyet mektubu yazarken uzun süreli shengen verilmesini yazmadım. Acaba yazsaydım bir etkisi olur muydu? 12 gün kalacağım İtalya’da ama multi ve uzun süreli verirlerse komşu ülkelere de gitmek isterim. Bu olay tamamen şans işi mi?
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.