Şimdi Ara

IDEAL VUCUT OLCULERI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ARKADASLAR FORUM , BILGI VE PAYLASIM OLDUKCA GUZEL, BB ' YE YENI BASLAMIS BIRI OLARAK (YAKLASIK 3 AY ) TUM MERAK ETTIKLERIMI SORMAK VE SIZIN BILGILERINIZI DE OGRENMEK ISTIYORUM.

SORUM SUDUR , ERKEK ICIN IDEAL VUCUD OLCULERI VE KILO NE OLMALIDIR ? ILK OLARAK ORTALAMA 1.80 - 85 BOY ICIN ELE ALDIGIMIZI FARZEDELIM .

ORNEK OLARAK

KOL : ?

GOGUS : ?

BEL : ?

BACAK : ?

KILO : ?

• Kişinin göz zevkine göre değişir.
  • 42 cm kol, 135 cm omuz , 110 cm göğüs yağ oranım %6 olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

42 cm kol, 135 cm omuz , 110 cm göğüs yağ oranım %6 olsun.

Kilo yu goremedik :)
  • benim kilom heralde o ölçülerde 90 ı bulur.
  • Kişisel hedefinize göre değişir. İnce sırım gibi mi olmak istersiniz, yoksa dolgun kaslı biri mi? Misal benim kg hedefim boy eksi 10. Yani 183 cm - 73 kg. - mümkünse 10% yağ oranı. (Aşağısına anca mezarda inebilirim sanırım).

Orta-üst seviye VG yapanlar için Boy artı 10 ideal olabilir. Bu sene Mr. Olympia'yı kazanan arkadaş ise 175cm ve bulk'da 125kg şampiyonada 110kg filan. Ona göre de ideal kilo bu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Kişisel hedefinize göre değişir. İnce sırım gibi mi olmak istersiniz, yoksa dolgun kaslı biri mi? Misal benim kg hedefim boy eksi 10. Yani 183 cm - 73 kg. - mümkünse 10% yağ oranı. (Aşağısına anca mezarda inebilirim sanırım).

Orta-üst seviye VG yapanlar için Boy artı 10 ideal olabilir. Bu sene Mr. Olympia'yı kazanan arkadaş ise 175cm ve bulk'da 125kg şampiyonada 110kg filan. Ona göre de ideal kilo bu olabilir.

Valla bende sanırım dolgun olsun isterim , ama tabi abartı olmayacak sekilde,

185 BOYUM VAR KILO 83 SANIRIM EN AZ 90 - 95 OLMALI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.