Şimdi Ara

İdeos x5 ilginç şarj problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi şarj çok çabuk düşüyor ve sabah şarjdan çıkardığımda toplamda 7 saat falan anca gidiyor. Telefon : Huawei ideos x5 rom : karma touchwiz 3.2.15 romu bir kaç gün önce yükledim . Şarjın bu kadar çabuk bitmesi neden kaynaklanabilir sizce ?

İdeos x5 ilginç şarj problemi

• 3G ve data sürekli açık mı?
  • evet açık ama en azından bir gün gitmesi gerekmiyor mu normalde benim şarj maksimum 7-8 saat gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: skalaytr

evet açık ama en azından bir gün gitmesi gerekmiyor mu normalde benim şarj maksimum 7-8 saat gidiyor

:D, kardeş orjinal bataryaları herkes birşey sanıyor benmki 1 yılda bozuldu. 2050 mah aldım oda anca 1 gün gidiyor ics ye
    yeni batarya almanı önerrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan741

quote:

evet açık ama en azından bir gün gitmesi gerekmiyor mu normalde benim şarj maksimum 7-8 saat gidiyor

:D, kardeş orjinal bataryaları herkes birşey sanıyor benmki 1 yılda bozuldu. 2050 mah aldım oda anca 1 gün gidiyor ics ye

dün sipriş verdim bende çinden 2050 mah batarya :) inşallah o bari iyi gider nasıl memnun musun sen o bataryadan ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tunahan741

quote:

dün sipriş verdim bende çinden 2050 mah batarya :) inşallah o bari iyi gider nasıl memnun musun sen o bataryadan ?

valla 4 ay kadar sorunsuz gidiyo sonra yine kötüleşiyo mesela %70ken bazen %30 lara iniyo 5 dkda. yani çin malı bataryadalarda uzun ömürlü değil.
    yinede işimi görüyor benim 1 gün gidiyor bana arasıa kalibre ediyorum

• anladım teşekkür ederim :) bakalım artık gelsinde bi süre idare edeceğiz mecbur . Bu arada iki gündür interneti kapatıyorum komple ve anladım ki telefonda asıl şarjı götüren internetmiş hele hele 3g ile bağlıysa süper götürüyo. Kapattım interneti 24 saat gibi bi süre açık kaldı tel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.