Şimdi Ara

ideos x5 micro sd hafıza kartı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 gb kullanıyordum daha önce, rom işlerine girdim, yedekler almaya başlayınca 4 gb az gelmeye başladı.

16 gb veya 32 gb düşünüyorum.(kingston marka)

1- ideos x5 32 gb kartta problem çıkar mı? yani destekliyor mu?

2- kingston düşünüyorum, marka tavsiyeniz var mı?

3- 16 gb mı 32 gb mı almalı sizce?

• capslocksmith C kullanıcısına yanıt
    Toshiba Xceria serisi kartları tavsiye ederim. 16 ya da 32 GB olması sizin tercihinize kalmış. Bence büyük kapasite her zaman daha iyidir.

Ideos X5 32 GB destekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 23 Mart 2014; 0:17:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Toshiba Xceria serisi kartları tavsiye ederim. 16 ya da 32 GB olması sizin tercihinize kalmış. Bence büyük kapasite her zaman daha iyidir.

Ideos X5 32 GB destekler.

toshibadan ben soğumuştum, epey zaman oldu pcye bir flash disk aldım. 5-6 yıllık kingston sapasağlam dururken toshiba 1 yılı görmeden cortlamıştı.

bide exceria serisi pahalı kardeş ya. bunların farkı hızlı olmaları mı sadece?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capslocksmith -- 23 Mart 2014; 0:27:18 >
    http://www.hizlial.com/toshiba-32-gb-micro-sdhc-exceria-type-hd-uhs-1-class-10-95mbsn/10163533 bu kart için çok iyi FIR fiyat bence. Hızlı ve sorunsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Elektronik şans işi. Her ürün bozulabilir. Bence en iyi mikro sd kart Xceria serisidir. Diğer kartlara göre veri aktarım hızı oldukça fazladır.

Fiyatı da çok yüksek değil bence. 16 GB'lık Toshiba Xceria 40 TL, 32 GB'lık olanı ise 70 TL civarı. Bence bu hıza değer. Üstelik 5 yıl da garantisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 23 Mart 2014; 0:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acanerk

http://www.hizlial.com/toshiba-32-gb-micro-sdhc-exceria-type-hd-uhs-1-class-10-95mbsn/10163533 bu kart için çok iyi FIR fiyat bence. Hızlı ve sorunsuz.

sagol kardes.zaten hizlial da kmpanylari gorunce alayim bi tane dedim bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Elektronik şans işi. Her ürün bozulabilir. Bence en iyi mikro sd kart Xceria serisidir. Diğer kartlara göre veri aktarım hızı oldukça fazladır.

Fiyatı da çok yüksek değil bence. 16 GB'lık Toshiba Xceria 40 TL, 32 GB'lık olanı ise 70 TL civarı. Bence bu hıza değer. Üstelik 5 yıl da garantisi var.

haklisin şanşa bakar elektronik isleri.

• ideos x5 te 32 gb kullanan var mi.sorun cikiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: capslocksmith

ideos x5 te 32 gb kullanan var mi.sorun cikiyor mu?

normalde destekliyor.Sorun çıkacağını sanmam ama tavsiyem class 10 olan sd tercih etmeniz :)

ben 16 gb kullanıyordum bir sorun ile karşılaşmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.