Şimdi Ara

IE7 niçin donuyor? Sizde de oluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 bilgisayarın ikisinde de aynı sorun! Internet Explorer 7 %100 cpu kullanımına ulaşıyor ve sık sık oluyor bu. İki işletim sistemide orijinal ve legal. Updateleride tamam..

• tool barlar yavaslatıyor olabilir diyecegim ama bu kadar cpu kullanmasi entresan...spy-ware trojan taramasi yaptiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DestZ

tool barlar yavaslatıyor olabilir diyecegim ama bu kadar cpu kullanmasi entresan...spy-ware trojan taramasi yaptiniz mi?
    Hiç bir şekide toolbar kullanmıyourm. Zaten bilgisaarın 1 tanesi sürekli deepfreeze altında ve virus veya başka spyware türü sorunu olması mümkün değil gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altay65

Hiç bir şekide toolbar kullanmıyourm. Zaten bilgisaarın 1 tanesi sürekli deepfreeze altında ve virus veya başka spyware türü sorunu olması mümkün değil gibi.

Alıntıları Göster
    bendede oluyor maalesef. birturlu anliyamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABA ADAM

bendede oluyor maalesef. birturlu anliyamadim

Alıntıları Göster
    donma değilde ard arda çok sayıda tab açınca direk kitlenip tüm pencerelerle birlikte kapanıyor. bu problemi xp'de yüklü ie7'de de yapıyordu. plugin olarak sadece flash player yüklü şu anda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richy -- 23 Şubat 2007; 6:35:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richy

donma değilde ard arda çok sayıda tab açınca direk kitlenip tüm pencerelerle birlikte kapanıyor. bu problemi xp'de yüklü ie7'de de yapıyordu. plugin olarak sadece flash player yüklü şu anda...

Alıntıları Göster
    evt çok fazla sekme açınca kitleme yapıyor XP de... müthiş cpu ve ram kullanıyor IE7...
  • quote:

Orijinalden alıntı: korner12

evt çok fazla sekme açınca kitleme yapıyor XP de... müthiş cpu ve ram kullanıyor IE7...

Alıntıları Göster
    Kopya xpde ie7 sık sık kapanıyor ve donma yapıyordu.orjinal xp home yükledim.İe7 de kapanma ve donma çok çok azaldı daha iyi çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kallus

Kopya xpde ie7 sık sık kapanıyor ve donma yapıyordu.orjinal xp home yükledim.İe7 de kapanma ve donma çok çok azaldı daha iyi çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Benim XP'yi sonradan orijinal hale getirdim ve ie 7 ve wm player 11 i kurdum. ie 7 ile ilgili hiçbir sorunum yok, canavar gibi çalışıyor şu an çok memnunum firefox'tan sonra tabi. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolnQuiet

Benim XP'yi sonradan orijinal hale getirdim ve ie 7 ve wm player 11 i kurdum. ie 7 ile ilgili hiçbir sorunum yok, canavar gibi çalışıyor şu an çok memnunum firefox'tan sonra tabi. ;)

Alıntıları Göster
    ie 7 internet explorer ın bittiği andır bence. benim tüm sistemlerim orjinal ve ie7 dökülüyor bazı sitelerde olur olmadık geçersiz işlem yürüttü türevi komik hatalarla kapanıyor . saçma sapan yavaş,

bugüne kadar firefox ile ie7 ortak kullanıyodum ama artık benim gibi microsoft yazılımlarına bağımlı biri için bile ie bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan_

ie 7 internet explorer ın bittiği andır bence. benim tüm sistemlerim orjinal ve ie7 dökülüyor bazı sitelerde olur olmadık geçersiz işlem yürüttü türevi komik hatalarla kapanıyor . saçma sapan yavaş,

bugüne kadar firefox ile ie7 ortak kullanıyodum ama artık benim gibi microsoft yazılımlarına bağımlı biri için bile ie bitti

Alıntıları Göster
    Aynısı lisanslı ofis PC de bende yapıyor
    3 - 4 tane sekme bile açsan hata verip kapanıyor

Ayrıca başlangıçtaki internete bağlanan haberci programını da hiç başlatmıyor
    Başlatsan bile kapatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Aynısı lisanslı ofis PC de bende yapıyor
    3 - 4 tane sekme bile açsan hata verip kapanıyor

Ayrıca başlangıçtaki internete bağlanan haberci programını da hiç başlatmıyor
    Başlatsan bile kapatıyor

Alıntıları Göster
    Toolbarlar her zaman sorun çıkarır, IE 7.0 da aslında 6.0 kadar sorunlu. Ben Opera kullanıyorum, Mozilla Firefox'tan bile daha iyi ve sekmelerde hızlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanpac

Toolbarlar her zaman sorun çıkarır, IE 7.0 da aslında 6.0 kadar sorunlu. Ben Opera kullanıyorum, Mozilla Firefox'tan bile daha iyi ve sekmelerde hızlı.

Alıntıları Göster
    explorer 7 kullanıyorum hiç bir sorun yok hatta 10 tane sekme bile açsam sorun yaratmıyor.. bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

explorer 7 kullanıyorum hiç bir sorun yok hatta 10 tane sekme bile açsam sorun yaratmıyor.. bilginize..

Alıntıları Göster
    bendede sık sık oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: get a life

bendede sık sık oluyo

Alıntıları Göster
    İlk kurduğumda çok güzledi takılma donma yapmıyordu ama son gelen 3-5 party lik güncellemelerden sonra hata vermiyor ama acayip yavaşlamaya ve donmaya başladı uyuz ediyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

İlk kurduğumda çok güzledi takılma donma yapmıyordu ama son gelen 3-5 party lik güncellemelerden sonra hata vermiyor ama acayip yavaşlamaya ve donmaya başladı uyuz ediyor beni.

Alıntıları Göster
    opera da sanırsam bazı sayfalarda sorun çıkarıyormuş, ilk açılışında opera daha hızlı olsa da firefox şu an için en ideali, ie7 nin yanından bile geçmeyin beş para etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Kılıç

opera da sanırsam bazı sayfalarda sorun çıkarıyormuş, ilk açılışında opera daha hızlı olsa da firefox şu an için en ideali, ie7 nin yanından bile geçmeyin beş para etmez

Alıntıları Göster
    Bir pencerede çok fazla sekme açınca böyle donma sorunu oluyor, bir süre bekleyince düzeliyor. Aynı sorun Mozilla Firefox'ta da var. Opera Browser sekmelerde sorunsuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanpac

Bir pencerede çok fazla sekme açınca böyle donma sorunu oluyor, bir süre bekleyince düzeliyor. Aynı sorun Mozilla Firefox'ta da var. Opera Browser sekmelerde sorunsuz..

Alıntıları Göster
    Bellki bu sorun IE7'nin genel hatası. Zaetn kullanmayı bıraktım Firefox babalar gibi. Bugün bir kaç ayar öğrendim onları yaptım hızına hız geldi diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altay65

Bellki bu sorun IE7'nin genel hatası. Zaetn kullanmayı bıraktım Firefox babalar gibi. Bugün bir kaç ayar öğrendim onları yaptım hızına hız geldi diyebilirim.

Alıntıları Göster
    olabilir bazen ie 7 kasılma yaratıyor.

ustad firefoxtaki buldugun ayarları bizle paylasırmısın?

bizde hız duygumuzu tatmin edelim degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: code33

olabilir bazen ie 7 kasılma yaratıyor.

ustad firefoxtaki buldugun ayarları bizle paylasırmısın?

bizde hız duygumuzu tatmin edelim degil mi?

Alıntıları Göster
    ie7 de flash ayarını kapatmak gerekiyor ondan sonra donma veya kapanma hatası vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

ie7 de flash ayarını kapatmak gerekiyor ondan sonra donma veya kapanma hatası vermiyor.

Alıntıları Göster
    nereden kapanıyor bu flash ayarı? Peki onu kapatınca flash olan sayfalarda ne yapıyor IE7 ? Göstermiyor mu?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.