Şimdi Ara

İkinci Öğretim ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sakarya Üniversitesi Çalışma ekonomisi bölümünün 2.öğretimini tutturdum.İnternette birkaç yerde harç fiyatının 1.155 lira olduğunu gördüm.Merak ettiğim bu ücreti nasıl ödediğimiz,yani ödeme planı,her ay 1.155 lira mı vereceğiz ? Teşekkürler.

• Beni aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar,merak içindeyim
  • yok dönemlik oluyor ücretler 1.dönem için yatırırsın parayı sonra ikinci dönem tekrar yatırısın parayı
  • Yani dönem başı 1155 lira mı ? Yoksa 2 dönem toplam 1155 lira mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EchteLiebe -- 28 Temmuz 2013; 18:11:54 >
  • Yıllık 1155 lira. Yani 2 dönemlik. Dönemi 577,5 liraya geliyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: crocodils

Yıllık 1155 lira. Yani 2 dönemlik. Dönemi 577,5 liraya geliyor yani

Peki hazırlığı da 2.öğretim şeklinde mi okuyoruz yoksa hazırlık sabah diğer 4 sene akşam mı oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: octawa

quote:

Orijinalden alıntı: crocodils

Yıllık 1155 lira. Yani 2 dönemlik. Dönemi 577,5 liraya geliyor yani

Peki hazırlığı da 2.öğretim şeklinde mi okuyoruz yoksa hazırlık sabah diğer 4 sene akşam mı oluyor?

2.öğretimsen hazırlığıda akşam okuyosun diye biliyorum. Belki de üniversiteden üniversiteye değişebilir tam bilgim yok o konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: blkgrff32

Arkadaşlar Sakarya Üniversitesi Çalışma ekonomisi bölümünün 2.öğretimini tutturdum.İnternette birkaç yerde harç fiyatının 1.155 lira olduğunu gördüm.Merak ettiğim bu ücreti nasıl ödediğimiz,yani ödeme planı,her ay 1.155 lira mı vereceğiz ? Teşekkürler.

2.ci öğretim ucreti neden vardır? Cevap: İkinci öğretimde sabah eğitim veren hocalar akşamda ek olarak 2. öğretimlere ders vereceği için ve bu ders ucretınınde devlet tarafından karsılanmamısndan dolayı parayı sızler oduyorsunuz. 1.155 lira demişsin sanırım bu paranın yarısı kayıt yaptırıken unıversıtenın hesabına yatıyor ve ikinci yarısı ıse yarıyılda yatıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.