Şimdi Ara

İlk 10 bin şansım nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sos 29
    Mat32
    Fen 13
    Ygs4 ilk 10 bin olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayalperestlik olur diye düşünüyorum
  • Peki kaç gelir sence?

• Codysmpsn C kullanıcısına yanıt
    20 000 - 22 000 diye tahmin ediyorum ben
  • Sınavdan çıktığımda da beklentim o yöndeydi ama çevremdeki insanlara bakınca birax daha pozitif bir izlenim oluştu yarın atıcam belgeyi bakalım hocam bilene kitap hediyem var bu arada yazdım seni de

• Codysmpsn C kullanıcısına yanıt
    valla hediye gibi bi beklentim yok sınav sonuçlarını bekliyorum stres atmak için forumda tahmin isteyenlere tahmin yazıyorum bu sınavın tmcilerden ziyade mfciler için daha zor bi sınav olduğunu düşünüyorum genel olarak. yazdığım sıralama 2014 sıralamasına epey yakın ve 2014ün sosyali malum. umarım dilediğiniz gibi olur
  • O konuda haklısın sınavın özellikle benim gibi sözelciler açısından hiç zorluğu yoktu ben cevapları değiştirdim saçmaladım ondan kötü netlerim

• 18-20 bin gelir bence

• Ygsmagduru52 Y kullanıcısına yanıt
    Ya aslında kaç geldiğinin hiç önemi yok benim işim lys ama insanın içinde merak oluyor artık açıklansa da görsek 2014 e töre o civarda geliyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Codysmpsn

O konuda haklısın sınavın özellikle benim gibi sözelciler açısından hiç zorluğu yoktu ben cevapları değiştirdim saçmaladım ondan kötü netlerim

senin gibi sözelciler matematikte 32 yapıyorsa mfcilerin 55-60 yapması gerekiyordu.(not tm'ciyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuralarHepDutluk

quote:

Orijinalden alıntı: Codysmpsn

O konuda haklısın sınavın özellikle benim gibi sözelciler açısından hiç zorluğu yoktu ben cevapları değiştirdim saçmaladım ondan kötü netlerim

senin gibi sözelciler matematikte 32 yapıyorsa mfcilerin 55-60 yapması gerekiyordu.(not tm'ciyim)

2015 de sayısaldan yerleştim bölümü bıraktım tekrar hazırlanıyorum istediğim bölüm sözel o yüzden matematik iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: kesyapistir3169

20 000 - 22 000 diye tahmin ediyorum ben

hort. tuttu mu hocam :D
  • Feni yapsaydın garantiydi bu sınavda fenden 3 yanlıştan fazla yapmayı nasıl basardiniz anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoNickMan -- 28 Mart 2017; 18:4:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.