Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

5 rakamlı bir sayı hocam.

yani mesajın başı
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Dün benide sabahtan aradılar Kocaeli-Merkez şubesinden personel yeterli olmadığından isterseniz kendiniz gelip alabilirsiniz yada bayram sonrası teslim edebiliriz diye(İzmitte oturuyorum, evim merkeze 15-20dk mesafede özel araçla). Bende kendim gidip dün aldım, 4-5 paket daha vardı Turkcellmagaza kutulu bekleyen.

hocam numarası varsa özelden yada buradan yazar mısın ben körfezdeyim bize kesin getirmezler pazartesi gidip alıyım sabahtan.

Adres : Karabaş Mah. İstiklal Cad. Ulugazi Sok. No:3/B Saraybahçe/Kocaeli (Ulugazi i.ö.o arkadasındaki solda kalan sokak, depo gibi bir yer hiçbirşey yazmıyor kapısında veya,camında. Kapı numarasından anca bulabildim)
    0262 325 32 36
    0544 444 43 00

• sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de kargocu eve gelmedi ama cebe kargonun iade işleminde olduğu bilgisi geldi.
  • 5 gün oldu daha kargo falan yok ortalarda

• quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Bende de kargocu eve gelmedi ama cebe kargonun iade işleminde olduğu bilgisi geldi.

Aynı şey banada oldu
    Ne gelen oldu ne geln

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: swat882
    hocam aradım bir şifre gönderdiler, indirimi uygula diyorum, kampanyaya kaydınız yoktur diyor, dün 300 puanımı aldılar ama,,,

allah belasını versin turkcell in müşteri temsilcisine bağlanmakda ölüm gibi

hocam, kampanya kısmından sarı kutuyu seçiyorsun dimi ? orda baya bi kampanya kodu var çünkü. başkasını seçersen işlemi yapmayabiliyor.

evet dostum kampanyayı seçiyorum sonra 50 tl yi seçiyorum şifreyi giriyorum sonra uygula diyorum olmuyor...

size gelen şifre mesajı nasıl başlıyor acaba?

Bana gelen mesaj şu

SARI KUTU'dan TurkcellMagaza.com'da gecerli 50 TL hediye cekinizi kullanmak icin sifreniz xyzab. 31.12.2013 tarihine kadar gecerli sifrenizi TurkcellMagaza.com adresinde odeme ekraninda ilgili alana girerek kullanabilirsiniz. Sifre tek kullanimliktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Cihaz alsak full 5 bin puanı harcasak kalanını karttan cekebilirmiyiz,,

Hocam biz 50 TL' lik çeki 300 puana karşılık aldık. Sizin 5000 puana ne kadar veriyorki ?

Pek anlamıyorum çekle ne alırım.

Maxi plus 4 turkcell telefon 11.000 puan

Bende 5000 puan var 5000 çekseler kalanı taksitle alabilirmiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Güzel diyorsunda önemli olan senin 5000 puanının TL değerinin ne olduğudur. Bizim burda tartıştığımız Sarı Kutu kampanyasına 300 puana 50 TL 'lik indirim çeki alıp onu TL olarak indirimlerde kullanmamızdır. Sizin puanınız var ama TL karşılığı belirsiz.
  • quote:

Güzel diyorsunda önemli olan senin 5000 puanının TL değerinin ne olduğudur. Bizim burda tartıştığımız Sarı Kutu kampanyasına 300 puana 50 TL 'lik indirim çeki alıp onu TL olarak indirimlerde kullanmamızdır. Sizin puanınız var ama TL karşılığı belirsiz.

300 puana 50 tl ise

5000 puana kaç tl gibi

Ayrıca birden fazla çek kullanılırmı acaba

• quote:

quote:

quote:

Cihaz alsak full 5 bin puanı harcasak kalanını karttan cekebilirmiyiz,,

Hocam biz 50 TL' lik çeki 300 puana karşılık aldık. Sizin 5000 puana ne kadar veriyorki ?

Pek anlamıyorum çekle ne alırım.

Maxi plus 4 turkcell telefon 11.000 puan

Bende 5000 puan var 5000 çekseler kalanı taksitle alabilirmiyim

Keşke dediğin şekilde bir işlem yapsa türkcell. siteyi ogün yıkarlar

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dediğiniz şekilde olmuyor işte. Bu 300 puana 50 TL hediye çeki 4000 kişi ile sınırlıydı ve isterse 1.000.000 puanın olsun bir defalık alabiliyorsun. 1 hat için sadece 1 kez. O yüzden sizin hesabınız yanlış. Bence online hizmetlerden müşteri hizmetlerine sorun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 13 Ekim 2013; 23:12:32 >
  • quote:

Hocam sizin dediğiniz şekilde olmuyor işte. Bu 300 puana 50 TL hediye çeki 4000 kişi ile sınırlıydı ve isterse 1.000.000 puanın olsun bir defalık alabiliyorsun. 1 hat için sadece 1 kez. O yüzden sizin hesabınız yanlış. Bence online hizmetlerden müşteri hizmetlerine sorun derim.

Haklısın.

Müşteri hizmetlerine sorayım

• quote:

Orijinalden alıntı: eser4480

Zx100 de siteden kalkmis

Dün akşam eklenmişti zx300 ve 100 modelleri 2 tane 300 aldım gala duruyor galiba zx 100.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500gb diks koymuşlar 170 lira
    100lira olsa ne güzel olurdu
    şuan alınacak birşey yok bi laptop standı var başkada birşey yok.
  • Kardeş link verir misin?

• Hayrına fazla kodu olupta gönderebilecek varsa çok makbule geçer arkadaşlar.
  • Nerede arkadaş bu kulaklıklar bi gelmedi gitti. global kargonun sitesi sorgulamada hata veriyor. En son dağıtımda yazıyordu insan bi nerede olduğu hk. bilgi verir.
  • yildirimr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.