Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • global kargoyu aradım arefe günü canımı sıktılar yaşlı bir amca bana diyorki kardeşim seni avutuyorlar kargo falan verilmemiş diyor merkezi arıyorum bir var diyor bir yok diyor hayret bişey ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

Nerede arkadaş bu kulaklıklar bi gelmedi gitti. global kargonun sitesi sorgulamada hata veriyor. En son dağıtımda yazıyordu insan bi nerede olduğu hk. bilgi verir.

hocam nasıl takip ediyorsun ki bende hep hata verdi hangi kodla takip ediyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

global kargoyu aradım arefe günü canımı sıktılar yaşlı bir amca bana diyorki kardeşim seni avutuyorlar kargo falan verilmemiş diyor merkezi arıyorum bir var diyor bir yok diyor hayret bişey ya

Hocam sen şubeleri mi aradın? Ben cumartesi ve bugün aradım kaç kere merkezi telefona bakan olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SaLiH

quote:

global kargoyu aradım arefe günü canımı sıktılar yaşlı bir amca bana diyorki kardeşim seni avutuyorlar kargo falan verilmemiş diyor merkezi arıyorum bir var diyor bir yok diyor hayret bişey ya

Hocam sen şubeleri mi aradın? Ben cumartesi ve bugün aradım kaç kere merkezi telefona bakan olmadı.

hocam benimki yurtiçine verilmiş sonunda halledebildim.

• quote:

quote:

quote:

hocam benimki yurtiçine verilmiş sonunda halledebildim.

Büyük ihtimal benimki de yurtiçi kargoya verilmiştir. En iyisi yurtiçi kargoyu aramak

• Az önce yurtiçi kargo getirdi. Kulaklık çok şıkmış :)
  • Sony kulaklıgım geldi cumartesi günü. Beleşten kulaklık sahibi olmuş olduk. Gayette güzel sesi var. Teşekkürler turkcell
  • Global kargoya ulaşamıyorum, turkcelli aradım burdan siparişi göremiyoruz dediler. Yurtiçi kargoda bi şey söylemedi.
  • Bugün saat 11 sularında yurtiçi kargo siparişimi teslim etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 14 Ekim 2013; 14:21:05 >
  • bugün yurtiçinden kargosu gelenler siparişi ne zaman vermişlerdi.
  • perşembe günü öğleden sonra.

Türkcell den buna benzer kampanyaların devam etmesi dileğiyle
  • beyler benim bir sorum var biri cevaplarsa sevinirim

diyelim elimde 3 tane indirim kuponu var (50tl lik) 150 tl lik malı beleşe getirebiliyor mıyım?
  • Yılın sıcak fırsatlarından biriydi. Buna normalde de çok rahat 40-50 verilir, o kadar diyorum. 2 kulaklık da geldi, test ettim, sorun yok. Global Kargo sabah aramış ben evde yokken, geleceğiz demişler. 6 gibi getirdiler. Belki ihtiyacınız vardır diye bayramdan önce getirdim dedi arkadaş, güleryüzlü bir elemandı. Yurtiçi Kargo'nun meymenetsiz çalışanlarını görmemek iyi geldi bayram öncesi. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

beyler benim bir sorum var biri cevaplarsa sevinirim

diyelim elimde 3 tane indirim kuponu var (50tl lik) 150 tl lik malı beleşe getirebiliyor mıyım?

3 tane 50 Tl'lik ürünü bedavaya alabilirsin. 150 Tl'lik ürünü bedavaya alamazsın.
  • Huawei 7' tablet mağazada bitmiş hayırlı olsun. sıcak fırsatlar müdavimleri sömürüyor sülükten beter
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Yılın sıcak fırsatlarından biriydi. Buna normalde de çok rahat 40-50 verilir, o kadar diyorum. 2 kulaklık da geldi, test ettim, sorun yok. Global Kargo sabah aramış ben evde yokken, geleceğiz demişler. 6 gibi getirdiler. Belki ihtiyacınız vardır diye bayramdan önce getirdim dedi arkadaş, güleryüzlü bir elemandı. Yurtiçi Kargo'nun meymenetsiz çalışanlarını görmemek iyi geldi bayram öncesi. (:

Hocam hangi numaradan aradılar. Ben içbir numaradan ulaşamıyorum bu adamlara.
  • 0533 223 46 23
  • Arkadaşlar turkcellden döndüler sonunda bana. Ürünleri global kargoya veriyolarmış, global kargonun şubelerinin olmadığı yerlere global kargo mng veya yurtiçi kargo ile yolluyomuş. Yani kargoyu takip etmek biraz sorun
  • quote:

Arkadaşlar turkcellden döndüler sonunda bana. Ürünleri global kargoya veriyolarmış, global kargonun şubelerinin olmadığı yerlere global kargo mng veya yurtiçi kargo ile yolluyomuş. Yani kargoyu takip etmek biraz sorun

Ben görevliye sorduğumda, Adapazarı için şubeleri olmadığını ve burada mobil çalıştıklarını söylediler. Yurtiçi veya MNG getirmedi, Global getirdi kulaklıkları. Mobil ne demek diye sormadım. Başka gelecek bir şeyiniz var mı diye de sordu sağolsun. İlk defa böyle hizmet gördüm. Artık nasıl çekiyorsak şu Yurtiçi'nden falan!
  • Ankara icin siparisleriniz ne durumda arkadaslar.Benim bir 10 ekim siparisim 2 tane de 13 ekim siparisim vardi.Hepsi depoda bekliyor.Sizde ne durumda

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.