Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı durumdayım kardeşim

Daha gelmeden Notebook soğutucumun birine talip var bir arkadaşım 20 tl vereyim benimde ihtiyacım var dedi Kaldı 1 tane daha
  • indirim kodları kaç gün geçerli acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

indirim kodları kaç gün geçerli acaba?

Gelen mesajda yazıyordu. 31 Aralık son gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gigi Bibinho

quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

indirim kodları kaç gün geçerli acaba?

Gelen mesajda yazıyordu. 31 Aralık son gün.

teşekkürler
  • Notebook soğutucu stand çok gürültülü çalışıyor. Ben beğenmedim.

• Arkadaşımda varı ben performansını çok beğenmiştim
    Ona istinaden aldım
    Oldukçada sessizdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski kasa fanları gibi sesi var ama hava sirkülasyonu çok iyi. Sadece bir zaman sonra kafa ütülüyor sesi. Muhtemelen ps3 altında kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: -SaLiH

Arkadaşlar turkcellden döndüler sonunda bana. Ürünleri global kargoya veriyolarmış, global kargonun şubelerinin olmadığı yerlere global kargo mng veya yurtiçi kargo ile yolluyomuş. Yani kargoyu takip etmek biraz sorun

Ben görevliye sorduğumda, Adapazarı için şubeleri olmadığını ve burada mobil çalıştıklarını söylediler. Yurtiçi veya MNG getirmedi, Global getirdi kulaklıkları. Mobil ne demek diye sormadım. Başka gelecek bir şeyiniz var mı diye de sordu sağolsun. İlk defa böyle hizmet gördüm. Artık nasıl çekiyorsak şu Yurtiçi'nden falan!

Mobil şubeyse ya en yakın bölgeden belirli günlerde dağıtım yapıyorlardır ya da bi araç daima adapazarında bekliyordur, yakın bölgeden o araca sevkiyat yapıldıktan sonra adapazarında bekleyen araç dağıtıma çıkıyordur. Diğer kargo firmalarında da benzeri mobil şube uygulaması var. Zaten çok faal çalışan bi firma değildir sorun yaşadıklarını sanmıyorum.

• Unutturmayın bu konuyu. Daha yıl sonuna kadar vakit var. Alınacak bir şey bulan uplasın.
  • 16 cigolayt hafıza kartı olsa çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

16 cigolayt hafıza kartı olsa çok iyi olacak.

+16 cigolayt
  • bir zx300 de ben sipariş vermiştim dağıtıma çıktı diye mesaj geldi ama bayram da girdi bakalım bekliyoruz.
    haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • +19874513,4564
  • arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum konuyla pek alakalı degil ama aklıma takıldı.

şidmi diyorki ''Evet. Yüklenen Sarı Puan'lar, yüklendikleri tarihten itibaren ikinci (2.) takvim yılı sonuna kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Sarı Puan'lar silinir.''

bu tam olarak ne demek. birde mesela sarı kutu aboneliğini iptal etsek puanlar silinirmi ve abonelik iptal olursa bize puan gelirmi? bilgisi olan birisi yardım ederse çok makbule geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum konuyla pek alakalı degil ama aklıma takıldı.

şidmi diyorki ''Evet. Yüklenen Sarı Puan'lar, yüklendikleri tarihten itibaren ikinci (2.) takvim yılı sonuna kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Sarı Puan'lar silinir.''

bu tam olarak ne demek. birde mesela sarı kutu aboneliğini iptal etsek puanlar silinirmi ve abonelik iptal olursa bize puan gelirmi? bilgisi olan birisi yardım ederse çok makbule geçer.

bugun yüklendiğini varsayarsak 2014 31 aralık'a kadar geçerli anlamını çıkartıyorum ben. ocak ayında yüklendiğinde de 2015 aralık ayına kadar geçerli olur diye düşünüyorum. abonelik iptal olursa sna neden puan gelsin ? o zaman abone olma mantığı kalmaz.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/turkcellliolmak/sari-kutu/sari-kutu-nedir.aspx

Programdan çıktıktan sonra tekrar katılabilir miyim? Sarı Puan'larım silinir mi?
    Programa istediğiniz zaman tekrar abone olabilirsiniz. Kullanmadığınız Sarı Puan'lar silinmez ancak programa kayıtlı olmadığınız sürede hediye seçimi yapamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 18 Ekim 2013; 23:26:07 >

• global kargonun sitesine girebilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree27

global kargonun sitesine girebilen var mı ?

Bayram boyunca giremedim. Galiba siteleri de bayram tatiline girmiş. Ayrıca 4440392 müşteri hizmetlerine de bakan yok.
  • Hiç mi bişey yok şimdi :(
  • 10 Ekimde sipariş verdim daha sonra bayram dolayısı ile memleketimize gittik kargodan hala ses seda yok acaba geldide bizimi bulamadım herhangi bir tebligatta bırakılmamış mesajda gelmedi.
    Kargo takip numarası ile baktığımda hala dağıtım aşamasında diyor ne yapmam gerekiyor?
  • kargo durumu için 7 haneli sipariş no yu giriniz diyor ama bana gelen maildeki 6 haneli ?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.