Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mercan dede

Siparişim dağıtım aşamasında diyor İstanbul. Acaba bugün gelir mi

+1
  • Hocam İstanbulun neresinde oturuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan-

Hangi kargo firması getirecek ? İlimde İnter Global Kargo yok ? Yurtiçi'ni aradım hayır adınıza kargo yok dedi

Hocam sipariş nonuz ne buradan bakabilirim.
  • Yurtiçi ve Mng kargoyu aradım adınıza gönderi yok diyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SaLiH

Yurtiçi ve Mng kargoyu aradım adınıza gönderi yok diyolar.

İnter global Kargoyla gelecek hocam.
  • quote:

quote:

hocam turkcell mağazaya girin sonra hesabım siparişlerim orda görünür
  • quote:

quote:

quote:

hocam turkcell mağazaya girin sonra hesabım siparişlerim orda görünür

Ordu ilinde bulunmadığı için yurtiçi veya mng ile gelecekmiş.
  • Global kargonun müşteri hizmetlerini 3 kez aradım. Bi kez efendim, bi kez alo diye telefonu açtılar. İlk aradağım zaman kişi kendini tanıtmıştı hiç yoktan. İlk aradığımda bana kargo takip numarası verdiler, bende yurtiçinin sitesinde baktım ama bulamadım. Gidip kendi sitelerinin takip numarasını vermişler. İkinci kez aradığımda başka bi yere yönledirdi o arada hat kesildi. Üçünkü kez arayınca konuşmanın ortasında yine kapandı telefon.

Bakalım birazdan tekrar arayacağım, ne olcak bu sefer
  • Evet biraz önce tekrar aradım ve bilgiye ulaştım. Yine kendi cep telefonunu açarmış gibi karşıladılar beni.
    Takip numarası verildiğini ve beni başka bir hata yönlendirirken hat kesildiğini söyledim. Takip numarasını istedi ve bende verdim. Takip numarasını kendisi verdiğini söyledi. Bana dediği şey ürününüz yurtiçi kargoya bugün teslim edilecek ve yarın bizi arayıp takip numarasını alabilirsiniz. Bende tamam yarın sizi arayıp takip numarasını öğrenirim dedim.

Aklıma 2 şey takılmıştı. Birincisi bana kargo takip numarası veren kişi ilk başta başka bi yere yönlendirdi ve hat kesildi ama son arayışımda o kişi baktı ona. Bunu dediğim zaman telefon yine kapandı tabi İkincisi de 10 gün önce dağıtımda görülen kargo nasıl oluyoda bugün yurtiçi kargoya veriliyor

Bi kez daha aramak istemiyorum bunları. Turkcell nerden bulduysa bunları

• quote:

Evet biraz önce tekrar aradım ve bilgiye ulaştım. Yine kendi cep telefonunu açarmış gibi karşıladılar beni.
    Takip numarası verildiğini ve beni başka bir hata yönlendirirken hat kesildiğini söyledim. Takip numarasını istedi ve bende verdim. Takip numarasını kendisi verdiğini söyledi. Bana dediği şey ürününüz yurtiçi kargoya bugün teslim edilecek ve yarın bizi arayıp takip numarasını alabilirsiniz. Bende tamam yarın sizi arayıp takip numarasını öğrenirim dedim.

Aklıma 2 şey takılmıştı. Birincisi bana kargo takip numarası veren kişi ilk başta başka bi yere yönlendirdi ve hat kesildi ama son arayışımda o kişi baktı ona. Bunu dediğim zaman telefon yine kapandı tabi İkincisi de 10 gün önce dağıtımda görülen kargo nasıl oluyoda bugün yurtiçi kargoya veriliyor

Bi kez daha aramak istemiyorum bunları. Turkcell nerden bulduysa bunları

Sıkıntı aslında bunları bunun gibi insanları işe alanlarda

• Kulaklıktan memnun musunuz arkadaşlar? Ergonomik olarak rahat mı?
  • kargon geldimi hocam ya da hala dağıtımda yazan arkadaşlar (istanbul)
  • 13 ünde verdiğim sipariş dağıtımda yazıyor. Ancak 12 sinde verdiğim hala depoda gözüküyor.Var mı böyle olan ya da ne yapayım
  • quote:

Global kargonun müşteri hizmetlerini 3 kez aradım. Bi kez efendim, bi kez alo diye telefonu açtılar. İlk aradağım zaman kişi kendini tanıtmıştı hiç yoktan. İlk aradığımda bana kargo takip numarası verdiler, bende yurtiçinin sitesinde baktım ama bulamadım. Gidip kendi sitelerinin takip numarasını vermişler. İkinci kez aradığımda başka bi yere yönledirdi o arada hat kesildi. Üçünkü kez arayınca konuşmanın ortasında yine kapandı telefon.

Bakalım birazdan tekrar arayacağım, ne olcak bu sefer

ben de aradım :)

bayramdan önce gelen ama teslim almadığım ürün için sms geldi dağıtıma çıktı diye. aradım dedim ben bunu iptal etmiştim ne iş diye, birine aktardı o da sağolsun ona aktar buna aktar uğraşırken en son bi telefon sende lafı duydum ve telefon kapandı

• Dağıtımda gözüküyor kulaklık
  • Benim siparişlerde halen dağıtımda görünüyor. bu saatten sonra kargo geleceğini zannetmiyorum. yarın ola hayrola.
  • Benim kargoda hala dağıtımda diye görünüyor.
  • Şu kargo şirketini bir arayımda gelirmi gelmezmi öğreniyim.

Edit: içimden pcye voip hizmeti indirip arayacağım ağzıma geleni sayacağım.Ama kargo öncelikli gelsin sonra
  • neler var alınabilecek mağazada arkadaşlar ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

neler var alınabilecek mağazada arkadaşlar ne önerirsiniz?

Düzgün birşey kalmamış hocam.Şu kampanyanın bitmesini bekliyorlar herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.