Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam geldimi sizin kargo.

Biraz önce inter globalı aradım adamın biri açtı bana garip garip şeyler soruyo

İstanbul tuzla şubesi

Nerde oturuyorsun dedi istanbuldayım dedim burası istanbul tuzla şubesi dedim sonra garip garip sorular kargo takip nosunu verdim turkcellde yazan bende 7 haneli olan takip nosunu istedi sonra yüzüme kapattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: -SaLiH

Global kargonun müşteri hizmetlerini 3 kez aradım. Bi kez efendim, bi kez alo diye telefonu açtılar. İlk aradağım zaman kişi kendini tanıtmıştı hiç yoktan. İlk aradığımda bana kargo takip numarası verdiler, bende yurtiçinin sitesinde baktım ama bulamadım. Gidip kendi sitelerinin takip numarasını vermişler. İkinci kez aradığımda başka bi yere yönledirdi o arada hat kesildi. Üçünkü kez arayınca konuşmanın ortasında yine kapandı telefon.

Bakalım birazdan tekrar arayacağım, ne olcak bu sefer

ben de aradım :)

bayramdan önce gelen ama teslim almadığım ürün için sms geldi dağıtıma çıktı diye. aradım dedim ben bunu iptal etmiştim ne iş diye, birine aktardı o da sağolsun ona aktar buna aktar uğraşırken en son bi telefon sende lafı duydum ve telefon kapandı

Hayatımda gördüğüm en kötü müşteri hizmetlerine sahipler
    En iyisi turkcelle mesaj at, bilgi alın global kargodan diye

• Hat falan düşmüyo demek herkesin suratına kapatıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

Hocam geldimi sizin kargo.

Biraz önce inter globalı aradım adamın biri açtı bana garip garip şeyler soruyo

İstanbul tuzla şubesi

Nerde oturuyorsun dedi istanbuldayım dedim burası istanbul tuzla şubesi dedim sonra garip garip sorular kargo takip nosunu verdim turkcellde yazan bende 7 haneli olan takip nosunu istedi sonra yüzüme kapattı.

Maalesef gelmedi. Zaten bugün geleceğini zannetmiyordum. Artik kısmetse yarın gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 Tl ye kulaklık vardı bitmiş başka gelir mi acaba ?
  • koskoca turkcellin anlaştığı kargo şirketine bak...
  • Glabol kargo bizim burada arkadaşlar, mecidiyeköy gülbağ...Her sabah önlerinden geçerim her zaman 1 kamyon dolusu yük boşaltırlar cadde kenarına orayı atlayıp
    anca yolun ortasından geçmek durumunda kalırım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodların son kullanma tarihi ne acaba arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y£K£

kodların son kullanma tarihi ne acaba arkadaşlar

Son kullanma tarihi 31.12.2013.
    Bu arada ben de mavi kulaklığıma kavuştum bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolars

quote:

Orijinalden alıntı: Y£K£

kodların son kullanma tarihi ne acaba arkadaşlar

Son kullanma tarihi 31.12.2013.
    Bu arada ben de mavi kulaklığıma kavuştum bugün.

o baya varmış bekleyelim o zaman bayramdan sonra stoklar yenilecek diyorlardı ama hareket yok
  • Bizim kargo hala dağıtımda diye görünüyor yalan adamı keriz yerine koyuyor bu şirket.Zaten Şubeyi arıyorum Öküzün biri çıkıyor sesinden belli sonrada yüzüne kapatıyor.
  • Sipariş Tarihi 12.10.2013 Depoda bekliyor
  • bende pttcell düşünüyorum
  • turkcell öağazayımı kapatıyo acaba hiç ürün kalmamış
  • larenuf kullanıcısına yanıt
    Aynen . Beklemedeyiz

• Benimki yola çıkmış mesaj geldi sabah yarın gelir inşallah evde de değilim umarım sıkıntı olmaz da ablamgile teslim ederler
  • mercan dede kullanıcısına yanıt
    Hocam kargoda merkezimi arıyorsunuz yoksa size en yakın şubeyimi ?
  • Kargo dağıtım aşamasında görünüyor 13'ünde sipariş verdim bugün dağıtıma çıkmış bilecikte oturuyorum burada şubesi yok hangi kargo ile gelir mng ve yurtiçinin sitesinde sorguladım bulunamadı diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

Bizim kargo hala dağıtımda diye görünüyor yalan adamı keriz yerine koyuyor bu şirket.Zaten Şubeyi arıyorum Öküzün biri çıkıyor sesinden belli sonrada yüzüne kapatıyor.

Ben tuzlada oturuyorum ama buna rağmen bugün gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.