Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -SaLiH

Global kargo ile son görüşmem

-Buyrun
    +Dün sizin tarafınızdan yurtiçi kargoya verilen siparişim hakkımda bilgi alacaktım.
    -Nerenin siparişi?
    +Turkcell
    -Bi dakka (Başka bi hata bağladı)
    -(Telefon açma sesi ve nesef sesi geldikten sonra tekrar başka bi hat)
    -(Telefon açma sesi)
    dıt dıt dıt

Hocam sizde gelen giden var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

quote:

-Buyrun
    +Dün sizin tarafınızdan yurtiçi kargoya verilen siparişim hakkımda bilgi alacaktım.
    -Nerenin siparişi?
    +Turkcell
    -(Telefon açma sesi)
    dıt dıt dıt

Bu gidişle gelen bi şey olmayacak

• quote:

quote:

quote:

-Buyrun
    -Nerenin siparişi?
    +Turkcell
    -(Telefon açma sesi)
    dıt dıt dıt

Bu gidişle gelen bi şey olmayacak

Aynen hocam

• Aynen hocam sabah bana bir sms geldi

inter global kargodan

Turkcellmağaza.com dan verdiğiniz ****** nolu şiparişiniz yola çıkmıştır.En kısa zamanda tarafınıza teslim edilecektir diye

Birde şimdi bir sms aldımm yine inter global kargodan,,

Turkcellmağaza.com dan verdiğiniz ****** nolu şiparişiniz dağıtıma çıkmıştır detaylı bilgi için 4440392 yi arayabilirsiniz.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    eyw
  • Benim iki kulaklıkta dün teslim edildi.Koca bir kutuya koymuşlar.
  • benimki geldi beyler ürün gayet güzel herkesinki hayırlı olsun
  • Durum:Dağıtım Aşamasında
    Tarih:21.10.2013
    Bilecikteyim bugün kargo gelmedi global kargonun burada şubesi yok sms ile bilgi de gelmedi sadece mail attılar
  • Şimdi inter globalı aradım 1 kez daha

alo
    +İyi günler
    Benim bir kargom vardıda
    +hangi firma
    Turkcell mağaza
    +Hemen aktarıyorum
    DİTTT DİTT DİTTT
    + Alo buyrun
    benim bir kargom vardıda
    +sipariş numaranızı alabilir miyim
    113757
    +Kargonuz dağıtımda olarak görünüyor bugün teslimat yapılır
    Tamam teşekürler
  • Benim kulakliklar da geldi arkadaslar. Acaba kullanmadan satsam mi diyorum . Evde ksblosuz kulakligim da var cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde kulaklıklar bugün geldi arkadaşlar. Gerçekten güzel ses çıkışları var. Fazlası zarar zaten.
    Haber veren arkadaşa çokçokçok tşk ederim bende.
  • 12 sinde vermistim hala depoda bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala depoda
  • Arkadaşlar siparişlerinizi mağazadan yada inter globalın web sitesinden kontrol etmeyin çünkü yalan bana sms geldi sabah dağıtıma çıktı diye mağazaya baktım dağıtımda görünüyor.Ama 1 kere aradım bana kargonun sistemdeki gibi dağıtımda göründüğünü söylediler ben şubeyi aradım ve şu cevabu aldım kargonuz yoğnluktan dolayı yarın dağıtıma çıkacaktır diyor 13.10.2013 tarihili siparişim hala kargo şirketinde ne yapıyorsa sizde şubenizi arayın bence en doğrusu boşuna beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam kargoda merkezimi arıyorsunuz yoksa size en yakın şubeyimi ?

Hocam siz önce 4440392 yi arayın sonra turkcell mağaza diyin onlar sizi biryere aktaracak sonra kargonun nerde olduğunu sorun onlar şube tel verirler sizde orayı arayıp bilgi edinebilirsiniz.
  • şifreleri kaybedersek geri alabılıyor muyuz acaba telefona format atıldı sıfre gıttı de
  • quote:

Arkadaşlar siparişlerinizi mağazadan yada inter globalın web sitesinden kontrol etmeyin çünkü yalan bana sms geldi sabah dağıtıma çıktı diye mağazaya baktım dağıtımda görünüyor.Ama 1 kere aradım bana kargonun sistemdeki gibi dağıtımda göründüğünü söylediler ben şubeyi aradım ve şu cevabu aldım kargonuz yoğnluktan dolayı yarın dağıtıma çıkacaktır diyor 13.10.2013 tarihili siparişim hala kargo şirketinde ne yapıyorsa sizde şubenizi arayın bence en doğrusu boşuna beklemeyin.

Banada biraz önce mesaj geldi kargonuz dağıtıma çıktı diye. Dün aradığımda da dağıtıma çıkmıştı
  • berbat bi kulaklık .... kablosu kısa ses kalın basın b si bile yok sony değilde üzerine snopy yazsalardı daha iyiydi
  • quote:

quote:

Arkadaşlar siparişlerinizi mağazadan yada inter globalın web sitesinden kontrol etmeyin çünkü yalan bana sms geldi sabah dağıtıma çıktı diye mağazaya baktım dağıtımda görünüyor.Ama 1 kere aradım bana kargonun sistemdeki gibi dağıtımda göründüğünü söylediler ben şubeyi aradım ve şu cevabu aldım kargonuz yoğnluktan dolayı yarın dağıtıma çıkacaktır diyor 13.10.2013 tarihili siparişim hala kargo şirketinde ne yapıyorsa sizde şubenizi arayın bence en doğrusu boşuna beklemeyin.

Banada biraz önce mesaj geldi kargonuz dağıtıma çıktı diye. Dün aradığımda da dağıtıma çıkmıştı

Bıktım bu kargo şirketinden bu kargo şirketiyle ilk çalışmışlığım bir daha yakınına bile uğramam.

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

berbat bi kulaklık .... kablosu kısa ses kalın basın b si bile yok sony değilde üzerine snopy yazsalardı daha iyiydi

500 tl vermiş gibi hava katmanızı anlamıyorum. Cebinizden 5 kuruş çıkmadı bu kadar abartmayın.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.