Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puan 106

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 adet aldım.
  • haber veren arkadaşlara teşekürler,kulaklığa ihtiyacım vardı
  • fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Ayni hatla mi

• aynı hatla 2 tane şifre alınmıyo olsa gerek alınsa ilk 4bin kişiye özel niye desin ?
  • Süper oldu süpeeeeeer gelirse aldıklarım paylaşıcam hemen.

Haber veren yoldaşa teşşekkürü bir borç bilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzunca961 -- 10 Ekim 2013; 15:42:37 >
  • beyler bor mouse bırde 4gb falsh attım sepete tam bıtırcem alısverısı sepetınızdekı urun gecıcı olarak temın edılememktedır dıor. bu mouse tukendı sanırım ama ben nası sepete attım. tukenık olsa sepete gırmezdı ne yapmalıyım ?
  • Közlenmiş fırsat olmuş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: blackrewolf

beyler bor mouse bırde 4gb falsh attım sepete tam bıtırcem alısverısı sepetınızdekı urun gecıcı olarak temın edılememktedır dıor. bu mouse tukendı sanırım ama ben nası sepete attım. tukenık olsa sepete gırmezdı ne yapmalıyım ?

Aynı şey bende de oldu
  • Aldım teşekkürler.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler :) 1 adet Sony ZX300 kulaklık kaptım tam 50 tl kargosuda bedavaymış

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Közlenmiş fırsat olmuş bu

Hem de mangalda közlenmiş :D Bu devirde kim bedavaya 50 liralık kulaklık verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-599C03955 -- 10 Ekim 2013; 15:48:07 >
  • FrenchPress kullanıcısına yanıt
    hocam indirim seçenekleri içinde sarı kutu yu bulup işaretle, sen muhtemelen turkcell magaza indirimini seçtiğindendir.
  • Yapıştırdım Samsung kulaklığı. Haber verene teşekkürler.

Bu arada Samsung EHS-64 Kablolu Stereo Kulaklık, Nexus 4 ile uyumlu değil mi :) Aldık ama boşa almayalım :D :D İnternetten baktım ama kullanan varsa içimi ferahlatırsa sevinirim :D
  • haber veren arkadaşa çok teşekkürler...

sony kulaklık almak isterdim ama kalmadığı için mouse+4gb usb aldım...
  • indiriminiz uygulanamadı diyor neden acaba?
  • Seçmiş olduğunuz kampanyaya ait üyeliğiniz bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden bize ulaşabilirsiniz

böyle bi hata alıyorum ya ?
  • ben mouse ve bellek urunlerını alamadım ıptal ettım. harp olur darp olur hemen bı kulaklık aldım sony z300
  • Ben de Sony kulaklık aldım galiba. Stok yok yazıyordu ama alayım dedim sipariş tamamla ekranı çıktı. Bakalım nolacak.

Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler.
  • farklı hatla 2 50 tl aldım cok tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.