Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargo hakkında bilgiye hiçbiyerden ulaşamıyorum
  • benim kargo dün geldi notebook soğutucu güzel ama alanlar dikkat edin üstünde kaymaması için yumuşak bir yer var hemen çiziliyor. dokunmatik eldiven güzel anca bayana göre ama yinede büyük hafıza kartını denemedim

darısı gelmeyenlerin başına
  • Aç gibi saldırdınız kulaklıklara ne oldu al işte işine yarayana değil sağa sola atıp kullanmayacak kişilere gitti. Ne vardı da bekleseydiniz...
  • kargo 3 gün sonra geldi. Nasıl kargo firmasıysa adresi ben tarif ettim onu zor bulup geldiler. Kargoyu getiren 60'lı yaşlarda bir amca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Aç gibi saldırdınız kulaklıklara ne oldu al işte işine yarayana değil sağa sola atıp kullanmayacak kişilere gitti. Ne vardı da bekleseydiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun uğraşlarım sonucu kulaklığımı aldım. Sürat kargoya vermişer benim bugün haberim oluyor
    Her aradığımda yurtiçi kargo demişlerdi
  • Bayramdan önce aldığım Sony kulaklık gelmedi. Müşteri hizmetleri aradı stokta yokmuş falan filan e neden sattınız o zaman dedim ses yok. Önümüzdeki hafta gelecek dedi. Tamam dedim kapadım.
  • benim kulaklıkta geldi bugün bildiren arkadaşa teekkürler
  • quote:

Aç gibi saldırdınız kulaklıklara ne oldu al işte işine yarayana değil sağa sola atıp kullanmayacak kişilere gitti. Ne vardı da bekleseydiniz...

Hocam kulaklıklar tekrar stoklarda
  • Sürat kargo getirdi bende gittim aldım teşekkürler haber veren arkadaşa bu arada 2 tane 50 TLlik çekler kaldı. USB Disk için pusudayım

Edit: Öğlen toplam ürün 370 küsürdü Şimdi 630 küsür olmuş 2 saatte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atakan- -- 24 Ekim 2013; 17:10:56 >
  • alinacak bişeler varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben zx300 kullanıyorum memnunum. oğlum psp'de ben notebookta kullanıyorum sıkıntı yok basslar yeterli sonuçta bedava bir ürün için gayet başarılı. bir de at sahibine göre kişner

http://www.youtube.com/watch?v=QVBAeS5t5nc
  • kulaklık aldık sonunda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertopal44

quote:

Hocam kulaklıklar tekrar stoklarda

ihtiyacım olmadığı için almıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan2

şifreyi kaybedersel yapacak bır sey var mı acaba

Arayın turkceli(532) müşteri hizmetlerine bağlanın oradan sarı kutu vs vs şifresini unuttum değil, 1 aylık geçmiş mesajları açıp
    şifrenin gönderildiği tarihe gelecekler ve şifreyi tekrar mesaj olarak yollayacaklar.
    Arada bu işi yapmayı bilmeyen müşteri hizmetlileri de çıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sifremi giriyorum indirim uygulanamadi diyor arkadaslar..???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 liraya satıyoruz alan yok kaptım bitane sony kulaklık hiç yoktan idare eder marka bi kulaklığımız oldu. gideri var.
  • çeki satamayınca 1 tane de ben aldım kulaklık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

kargo 3 gün sonra geldi. Nasıl kargo firmasıysa adresi ben tarif ettim onu zor bulup geldiler. Kargoyu getiren 60'lı yaşlarda bir amca.

haha banada o amca getirdi bugün suratı baya asıktı sanırım tüm anadolu yakasını bu dolaşıyo yazıktır
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.