Şimdi Ara

iMac klavyem'de acayip bi sorun var ..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1.5 yıldır iMac 21inc 2012 late kullanıyorum ilk defa bugun basıma bu olay geldi
    :Apple keyboard klavyemde "q w e r t y u ı o " tuşları bir süre çalışmıyor bir süre sonra tekrar çalışıyor, geri kalan tüm tuşlar normal calışıyor , oyun oynarkan sinir krizi geçirme noktasına geldim, internette baya arastırdım, bilgisayara format attım düzelmedi.

1 Bunun çözümü varmı?
    2 Usb Klavye alsam bu sorun çözülürmü?

Simdiden teşekkürler yardımlar için , Konuyu yanlıs yere açtıysam Mod arkadaşlardan taşımasını rica ederim ve özür dilerim :)

• Apple klavyen kablolu mu, yoksa kablosuz mu? Aynı zamanda klavyeni başka bir bilgisayarda deneme şansın oldu mu?
    Şayet denemediysen, başka bir Mac ya da PC'de denemeni tavsiye ederim. Bu sayede anlamış olursun sorunun nereden
    kaynaklandığını. Belki başka bir klavye de deneyebilirsin iMac'inde. O zaman anlaşılır Mac'ten mi, yoksa klavyeden mi
    kaynaklı diye.
  • Kablosuz iMac klavyesi , baska bir bilgisayarda deneme sansim olmadi . Aklima direk usb klavye almak geldi sorun bugunde devam ederse yarin alicam , daha bilgisayara oturma sansim olmadi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun hala cozulmedi malesef , internette sorunun hardware degil software oldugu yaziyor , birde usb baglantilariyla ilgili olabilirmis , ben logitech kablolu mouse kullaniyorum ama 1 yildir kullaniyorum bundan oldunu dusunmuyorum .

• up
  • Klavye de donanımsal arıza olabilir bence. Ben Mid 2011 ve paketin içinden çıkan apple klavyeyi tam 3.5 senedir kullanıyorum klavyedeki a harfinin silinmesi dışında hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar hiç böyle bir olay da başıma gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 12 Temmuz 2015; 8:48:09 >
  • Senin klavye gümlemiş software le usb ile ilgisi yok...
  • Valla klavyemin gumlemesine sevindim , bilgisayar gumlemesinde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.