Şimdi Ara

İnanılmaz bir Notebook(mu acaba?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen haftasonu Metro Grossmarket broşürlerinde Toshiba m70-122 modelini gördüm. 1350$ civarı centrino 1.73 ghz ve ati x700'e sahip bir makina bu. rami büyük ihtimalle 512mb(533 mhz) hatırladığım kadarıyla. ama toshibanın sayfasında, bu modelin ekran kartı paylaşımlı gözüküyor, metro kampanya mahiyetinde eklemiş olabilir ati'yi. yine de ek masrafla x700'lü verirler gibi bir şüphem var, gidip öğrenecem en yakında. ama forumda bu makineyle ilgili herhangi bir bilgisi olan varsa, gerçeği söylerse çok iyi olur. internette hiçbir türkçe sayfada bulamadım bu modeli

• bende ilk defa duydumm
  • Abi sen bide HP DV4266EA modelıne bak
  • amerikadan sipariş vermeye çalış forumda bi grup yardımcı oluyormuş çok az bir ücret karşılığı ve bende ibm g40 var amerikadan getirttim hiçbir sorun çıkmadı.
  • msi m635 ya da acer ferrari al.En azından 64 bit.
  • 1350 dolar kdv dahil mi?
    Intel PM-1.73GHz Centrino (740), FSB 533MHz, 512/ 60GB (5400)SATA, 15.4" TruBrite WXGA, 915GM до 128MB, DVD Super Multi (Double Layer), 56K F/M, LAN 10/100, Wi-Fi 802.11g, i.LINK, USB 2.0 (3), Bridge Media slot, TV Out (S-Video), Win.XP HE, 2.71kg
    bu özellikler yeterince iyi
    trubrite ekran zaten süper
    bi de üstüne x700 varsa alınabilir.
  • bu makine nerden bulunabilir? Bu fiyata daha iyi bir makine yok herhalde.Hem de toshiba
  • ben de bu hafta içi metroya gitmeyi dusunuyordum
    gidince bu urun varsa detaylı bilgi veririm.
  • kdv dahil olamaz. kdv dahilse bedava o alet. ama kdv hariç de olsa yine çok güzel alet. ve tabi ki toshiba kalitesi
  • bence böle bir alet yoktur piyasada...toshiba x700 512(533 mhz)..çok zor beyler...
    varsa kaçırılmaz kesinlikle..
    kdv yi hiç sölemiyorum kesin hariç
  • Arkadaşlar o fiyat kdv hariç fiyat ama yine de çok ucuz eğer x700 warsa. Toshibanın sitesinde 128 mb paylaşımlı ekran kartı dio, x700den bahsetmiyor ama metro'nun broşüründe x600SE veya x700 paylaşımsız ekran kartıyla oyunlarda yüksek performans gibi bir şey yazıyor. İki karttan brini seçiyorsunuz, ama bunların ek fiyatıyla alakalı hiçbirşey söylenmemiş. Acaba pazarlama hilesi mi die düşündüm. Giidip öğrenmek gerek ama ben hala gidemedim metroya. Yalnız babam gitmiş, ona paylaşımlı değil ekran kartı demişler ama kendim gidip de teknik elemanla advanced bir konuşma yapmadan güvenemiyorum.
  • 122 modelinde harman kardon speakers var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zer Gıfari -- 29 Kasım 2005, 17:21:37 >
  • beyler bu cihaz teknosa magazalarında da var ama ekran kartı paylasımlı diye biliyorum.o fiyata toshıba x700 ekran kartını bence zor verir.
  • arkadaslar cihazın kutusunun üzerinde ıntel 915 pcı express max 128 mb ekran kartı yazısı var.metro tanıtımını bence yanlıs yapmıs cunku cihazın internettekı özellikleri de benim dediğim gibi.bosuna atlamayın diye söylüyorum.fiyatı 1299+kdv=1533 usd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.