Şimdi Ara

İnca IM 204W Kablosuz ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar inca ım 204w model adsl kullanıyorum oturduğumuz yerde kimse kablosuz kullanmıyordu ve şifrelememiştim daha doğrusu şifreleyemedim ve birinin kullandığını anladım(bu ay kota sağlam giricek) bu kişiyi bulabilir miyim ve kablosuz bağlantıyı nasıl şifreleyebilirim denedim ama sürekli hata veriyor!!

• bu kadar kişi arasında bilgisi olan 1 kişi dahi yok mu??
  • Güvenlik duvarı ayarlarından tüm gelen bağlantıları engelleyi işaretle.
    Olmazsa Ağ > Özellikler > Paylaşım sekmesinden "başka ağ kullanıcıları benim internet yolumla bağlanabilsin" gibi bir seçenek vardır bu işaretliyse işareti kaldır.Sorunun çözülür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultraslanu

Güvenlik duvarı ayarlarından tüm gelen bağlantıları engelleyi işaretle.
    Olmazsa Ağ > Özellikler > Paylaşım sekmesinden "başka ağ kullanıcıları benim internet yolumla bağlanabilsin" gibi bir seçenek vardır bu işaretliyse işareti kaldır.Sorunun çözülür.

teşekkür ederim
  • ie yi aç ve adres satırına 192.168.1.1 yaz log penceresine admin şifrede admin yaz ve gir.gelen medüden kablosuz sekmesine gel ve soldaki menüden güvenliği tıkla ve sağ ana bölümde wpa yı seç ve psk anahtarına bir şifre yaz bu şifre biraz harf ve sayıdan oluşşun ve tr karakter kullanma ve küçük yaz, mesela arw4556677 sonra uygulaya bas ve soldaki menüden hepsini kaydet de ve gelen pencereden erişim noktasını yeniden başlat de veya modemin gücünü kes ve yeniden aç ayn ı şey olur, modemin artık güvenli kablosuz bi aygıt bağlayacağın zaman yazdığın şifreyi girip bağlanabilirisn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreXXX -- 30 Haziran 2008; 22:47:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.