Şimdi Ara

İnceHesap.com Güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar msı laptop almayı düşünüyorum 4000-4500TL arası geziniyor fiyatı ama bu fiyat incehesap.com için geçerli şimdi 4000-4500TL büyük bir para bu site güvenli mi bilmiyorum. Çoğu sitelere baktım iyi diyen var kötü diyen var. Bende çok kararsız kaldım site hakkında. Bu arada siteyi 3 gün aradım bir şeyler sormak için 3ünde de konuşabildim. Bu bana biraz güven verdi ama dediğim gibi vereceğim para az bir para değil haliyle insan biraz çekiniyor. Sizin yorumlarınız ve tecrübeleriniz nedir acaba?

• Ne olur ne olmaz bilindik yerden alın başınız ağrımasın. Msi laptopların belirli bi serisinde anakart problemi var servis yapıyor 20 gün civarında biraz araştırıp alın bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hiç alışveriş yapmadım. ben de bilgisayarımı daha önce hiç alışveriş yapmadığım bir siteden almıştım. şirket profiline vs bakmak yeterli diye düşünüyorum.

GARIP ERZEN
    INCEHESAP SANAL MAGAZACILIK SAN. VE TIC. LTD. STI

Sicil No 761199 / 0
    İş Adresi MECİDİYEKÖY MAH.GÜLBAHAR CAD. NO.19/A-D MECİDİYEKÖY
    Telefon No (212)347-70-90 , (212)267-00-99
    Odaya Kayıt Tarihi 14/01/2011
    Ana Sözleşme Tescil Tarihi 14/01/2011
    Sermaye
    250.000,00 TL
    Meslek Grubu 1-PERAKENDE TİCARET
    Nace Kodu 47.91.14(Rev.2)-Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret
    Firmanın İş Konusu İnternet ve on-line sistemler içinde ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin dağıtım ticaret pazarlama ve iletişimini yapmak iletişim sistemleri kurmak....ve anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler

incehesap.com

07.08.2006 - 07.08.2021

--
    bu bilgilere dayanarak ben alışveriş yapardım.

• ben birkaç alışveriş yaptım yapmaya da devam ediyorum güzel sitedir.
  • Yaklaşık 2 sene önce lg 42lb670v led tv almıştım. Acısı hala çıkmamış ki geçenlerde aklıma geldi de forum üyelerini bilgilendireyim dedim. UZAK DURUN!!! 1700 tl değerindeki tv yi n11 üzerinden sipariş ettim. Ürün incehesap dükkanına aitmiş. Tabi o zamanlar çok araştırıp kurcalamadım. Düğün telaşıyla 200 lira daha ucuz diye sipariş ettim. Ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı. Tabi garantisi bozulmasın diye kutusunu açmadım lg servisini bekledim. Aradım geldiler tv yi açtılar ama oda ne tv tam ortasından dikine doğru kırılmış. Alırken kutuya da çok dikkat etmedim. Sonradan farkettim kutu aşırı derecede yıpranmış ve köşesi ezikti. Haklarına girmek istemiyorum ama kutu daha önceden açılmış bile olabilir. Dedim ya çok kurcalamadım alırken.Servis elemanları tutanağını tuttu. Bende incehesaba e mail attım. Ürünü bu şekilde kargodan teslim aldığım için hatanın bende olduğunu birşey yapamayacaklarını söylediler. Nyse çok uzatmayayım tüketici mahkemesine verdim ve mahkeme haklı buldu beni. Tvyi aldıkdan tam 1 sene sonra paramı geri aldım(tabi parayı öyle kolay kolay da vermediler bir sürü prosedür çıkardılar önüme uğraştım bayağı). Yani demem o ki bunun gibi müşteri memnuniyetine zerre değer vermeyen firmalardan uzak durun. Giden paraya değil yediğiniz kazığa üzülürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.