Şimdi Ara

'Ine''nin Açılımı Nedir ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadroda 3 tane oyuncum var ve yanında Ine yazıyor . Milli takımdır dedim ama yaklaşık 1.5 aydır yok 3'ü de . Ne demek bu ?

'Ine''nin Açılımı Nedir ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Domates Çorbası -- 19 Kasım 2010; 13:23:26 >

• ineligible yani seçilemez demek. eğer kadro numaralarını federasyona vermediysen yada yerel kupa / avrupa kupası içinse o tur için kaydettirmediysen o uyarı çıkar oynatamazsın.

edit: ss yi yeni gördüm, her maç mı böyle diyor? yani bir sonraki maç lig kupa farketmeksizin mi ine çıkıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 19 Kasım 2010; 13:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

ineligible yani seçilemez demek. eğer kadro numaralarını federasyona vermediysen yada yerel kupa / avrupa kupası içinse o tur için kaydettirmediysen o uyarı çıkar oynatamazsın.

edit: ss yi yeni gördüm, her maç mı böyle diyor? yani bir sonraki maç lig kupa farketmeksizin mi ine çıkıyor ?

Anladım sorunu sezon başı Squad Registration'da ben bu oyuncuları seçtim ama nedense kendiliğinden çıkartmış ve şu an dokunamıyorum .Lanet olsun orta sahada oynatacak adamım kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Çorbası

quote:

ineligible yani seçilemez demek. eğer kadro numaralarını federasyona vermediysen yada yerel kupa / avrupa kupası içinse o tur için kaydettirmediysen o uyarı çıkar oynatamazsın.

Anladım sorunu sezon başı Squad Registration'da ben bu oyuncuları seçtim ama nedense kendiliğinden çıkartmış ve şu an dokunamıyorum .Lanet olsun orta sahada oynatacak adamım kalmadı

evet oynatamazsın devre arasında kayıt ettirmeyi unutma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Çorbası

quote:

evet oynatamazsın devre arasında kayıt ettirmeyi unutma

4 gözle bekliyorum

• editör mü kullandın bazen oyuncuların kontratını bile değiştirsen kadro numarası siliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeFJaM_

editör mü kullandın bazen oyuncuların kontratını bile değiştirsen kadro numarası siliniyor.

Yoo 3 yıldır Fm oynuyorum editör kullanmadım . Ayrıca dediğini de pek anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.