Şimdi Ara

Infinity Display Nedir? S7 Edge veya Note 7 Ekranlarından Farkı Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir şey dikkatimi çekti Samsung S8 den itibaren infinity display kullanma sonsuz ekran falan muhabbeti açıldı da ben s7 edge veya note 7 den falan gözle görülür bir farkını görmedim bilen birisi anlatabilir mi.

Bu arada bir şey daha dikkatimi çekti samsung reklamlarda falan s8 de ekranın kenarlarını beyazlatmış sonsuzluk efekti için bi hile gibi geldi bana Sizinde bir incelemenizde fayda var cevaplarınız için teşekkürler.

• Bu konuyu merak ediyorum. Dün bir S8 ile karşılaştırdım. Ekran köşelerinin yuvarlak bir hatta sahip olması dışında ciddi bir fark göremedim. S7 Edge'den farklı demek için uydurmuşlar "sonsuz ekran" diye.
  • Nasıl bakıyorsunuz anlamadım alt ve üst boşlukların yok olduğunu yanlarda sıfır olduğunu görmüyormusunuz
    Ben s7 sahibiyim çokça elime alıp ikisini yan yana kıyasladım fark yok demek abesle iştigal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 17 Kasım 2017; 14:22:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Nasıl bakıyorsunuz anlamadım alt ve üst boşlukların yok olduğunu yanlarda sıfır olduğunu görmüyormusunuz
    Ben s7 sahibiyim çokça elime alıp ikisini yan yana kıyasladım fark yok demek abesle iştigal

S7 ile kıyaslaman mantıksız zaten burada Edge ekranlı telefonları kıyaslıyoruz ayrıca yanlardan sıfır olmadığı s8 plus da görünüyor resim yukarıda
  • s7 dediğim bende s7 edge den bahsediyorum zaten edge de de ayrıca alt ve üst boşluklar yine dediğim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 17 Kasım 2017; 18:18:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.