Şimdi Ara

###İNGİLİZCESİ İYİ OLAN BİR ARKADAŞ ÇEVİRE BİLİRMİ ACABA###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BENİ HACKLİYEN VE KREDİ KARTII ÇALAN ADAMLARLA İLGİLİ PAYPALA BİR E-MAİL ATMIŞTIM CVP GELDİ AMA ANLAMIYORUM.. İNGİLİZCESİ İYİ OLAN BİR ARKADAŞ ÇEVİRİ YAPA İBLİRMİ ACABA LÜTFEN..

You have added (o kişini msn adresi) as a new email address for your PayPal
    account.

If you did not authorize this change or if you need assistance with your
    account, please contact PayPal customer service at:

https://www.paypal.com/

Thank you for using PayPal!
    The PayPal Team

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will
    not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click
    the Help link located in the top right corner of any PayPal page.

PROTECT YOUR PASSWORD

NEVER give your password to anyone, including PayPal employees. Protect yourself
    against fraudulent websites by opening a new web browser (e.g. Internet Explorer
    or Netscape) and typing in the PayPal URL every time you log in to your account.

Efet bu kadar arkadşlar lütfen yardım edin...

• Paypalın sitesinden customer supporttan bilgi alacan galiba.Bide post kasmak için boş alıntı yapan arkadaş ne yapmak istemiş acaba
  • Yokmu İngilizcesi iyi olan cvp lıya bilecek arkadaş??? Çok Lazım ve acilll lütfenn
  • kısacası sana akıllı ol diyorlar. sifreni kimseye verme gösterme başka türlü hackleyemezzler diyorlar
  • "You have added (o kişini msn adresi) as a new email address for your PayPal
    account.

https://www.paypal.com/ "

Paypal hesabına yeni mail adresi olarak o kişinin msn adresi eklenmiş. Eğer bu değişikliği teyit etmediysen ya da hesabınla ilgili yardıma ihtiyacın varsahttps://www.paypal.com/ adresinden PayPal müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeni söylüyor. Gerisi geyik, bu email e cevap yazmayınız, şifrenizi kimseye vermeyiniz vs vs..

• o kişiyi paypal account'da yeni bir e-mali adresi olarak kaydetmişsiniz.eğer bu değişikliğe izin vermediyseniz veya hesabınızla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa Paypal Müşteri servisine başvurun.. Bu e-maili cevaplamayın yardım için Paypal hesabınıza giriş yapın..

ŞİFRENİZİ KORUYUN

Şifrenizi Paypal yetkilileri dahil kimseye vermeyin.Hileli sitelere karşı,Her Paypal sitesine giriş yaparken başka bir web browser'da URL yi yazarak giriniz.

falan filan..

kısacası diyor ki ben karışmam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: __yOuNg__DeWiLd__

BENİ HACKLİYEN VE KREDİ KARTII ÇALAN ADAMLARLA İLGİLİ PAYPALA BİR E-MAİL ATMIŞTIM CVP GELDİ AMA ANLAMIYORUM.. İNGİLİZCESİ İYİ OLAN BİR ARKADAŞ ÇEVİRİ YAPA İBLİRMİ ACABA LÜTFEN..

You have added (o kişini msn adresi) as a new email address for your PayPal
    account.
    "........... email adresini paypal hesabiniza yeni email adresi olarak eklediniz.
    "Eger bu degisiklige izin vermiyor ya da hesabinizla ilgili yardima ihtiyaciniz varsa lutfen paypal musteri hizmetleri ile temasa geciniz."

https://www.paypal.com/

Thank you for using PayPal!
    The PayPal Team
    "paypal kullanimi icin tesekkur ederiz."

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will
    not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click
    the Help link located in the top right corner of any PayPal page.
    "lutfen bu emaile cevap atmayiniz. bu mailkutusu takip edilmiyor ve cevap almayacaksiniz. Yardim icin,
    paypal hesabiniza baglanin ve herhangi bir paypal sayfasinin ust sag kosesinde yer alan help linkini tiklayin."

PROTECT YOUR PASSWORD
    "sifrenizi koruyun"

NEVER give your password to anyone, including PayPal employees. Protect yourself
    against fraudulent websites by opening a new web browser (e.g. Internet Explorer
    or Netscape) and typing in the PayPal URL every time you log in to your account.
    "paypal calisanlari dahil hicbir zaman sifrenizi baskasina vermeyin. kendinizi dolandirici sitelerden korumak icin her seferinde hesabiniza baglandiginizda yeni bir web browser acin vs vs..

Efet bu kadar arkadşlar lütfen yardım edin...

• Paypal accountuna bir email adresi daha eklenmiş. Biliyorsun o email ile paypal accountunu sömürür adam. Paypal'da sana soruyor, eğer bu email adresine yetki verdiysen ne ala yok vermediysen bizi bilgilendir icabına bakalım diyor.

Paypal'da asla kredi kartınızın gerçek numarasını kullanmayın. Sanal kredi kartını kullanın. Paypal'ın daha yeni farkettiği güvenlik açığına göre kaç kişi kurban gitti belli değil. Öyle ki gerçek sayfa, gerçek password ekranı ama clickten sonra Kore'de bir sitenin yayınladığı güvenlik önlemleri dahil müthiş bir kopya ile çalışıyrosunuz. O yüzden sanal kredi kartından şaşmayın işin şakası yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.