Şimdi Ara

### INGOO IN-970 HAKKINDA GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZ ### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
17.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kalemi alabileceğimiz bi yer yok mu? kargo filan pahalı olur şimdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: voxah

bu kalemi alabileceğimiz bi yer yok mu? kargo filan pahalı olur şimdi.

kargoda bizden
  • quote:

Orjinalden alıntı: MarjinaL_Kirpi

ilk önce yorumlarını paylaştıgınız için teşekkür ederim.

eksi yönlerini paylaşmak isterim sizinle.

- kalem içerisinde olmamasına ragmen mavi bilgisayara gonderilmiştir. çukurambar şubesine kendiniz ugrayıp sorabilirsiniz.
    - flash dosyaları ve türkçe menü için yeni yazılım yolda.
    - hold tuşunun ekranıda kilitlemesi gerekiyor. yan taraftaki açma kapama tuşunu yukarı dogru itmeniz gerekiyor.
    - alt yazı destegi için kullanılan chipsetin davinci olması gerekiyorki türekiye şartlarında boyle bir chipset kullanmak cihazı aşırı derecede pahalı kılıyor. bu yüzden şimdilik malesef mumkun degil :)

ben istanbul yolu mağazasından aldım, pm ile adresimi gönderiyorum, kalem yollarsanız çok sevinirim..
    flash menü için yazılım mükemmel olur, aynı zamanda yazılım güncellemesine cihazın içine ekstra oyun da yükleyebilme özelliği dahil edilirse daha da güzel olur..
    hold tuşu o anlık bi problemmiş, sanırım usb'ye takıp çıkarıp cihaza bir sürü şey atıyordum o sırada oldu.. şu an sorunsuz, ekran da kilitleniyor..
    alt yazı da benim için pek sorun değil, ingilizce filmleri takip edebiliyorum ama pc'den de program yardımıyla alt yazıları gereken filmlerde gömüp öyle izlemeyi düşünüyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: cemalk

ürünü dün mavi bilgisayardan aldım. Kutunu içinden kılıf ve kalem çıkmadı ayrıca radyosu çekmiyor veya ben beceremedim. Video konusunda başarılı, ekranı güzel. Firmware güncellemesi yapılabilse şeker gibi olur ama sanırım yok.

hocam radyo dinlemek için cep telefonlarındaki gibi kulaklığın takılı olması gerekiyor.. malum anten görevi görmesi lazım ;)
    bide seçeneklerde "fm region"dan "europe"u seçmelisin..
  • altayazı için pocketdivx encoder programını kullanabilirsiniz, gayet kullanışlı
  • yaw bu aleti kaçırdığıma inanamıyorum... ilanını gördüm fakat cumartesi akşam gördüm. kalmadı tükendi yazıyordu. sürekli yolculuk yapan birisiyim. uzun yolculuklar. 6 saat gibi yani. çok sıkılıyorum yollarda. hemen alayım dedim ama yetişemedim. ankaradayım. mavi bilgisayarcı kardeşim bu aletten daha varmı elinizde mağazalarda yani. 1 tanecik bile mi yok ? bu aleti veya muadilini satan bir yer bilen var mı ? tabiiki bu fiyatlara yakın olan modellerini...
  • selamlar. ben bu cihazi geçtiğimiz pazartesiden beri kullanıyorum. ancak şu iki hata mesajıyla başım dertte;
    "file doesn't exist" ve "unknown music format".
    file doesn't exist hatasının ses dosyasının adında türkçe karakter olmasından kaynaklandığını görüp (en azından öyle sanıyorum) bunu aştım. ancak unknown music format mevzusunu çözebilmiş değilim. dosyanın uzantısı (.)mp3 sorun yok yani. dosya adından türkçe karakter yok... aynı özellikte bir mp3 dosyasını çalarken diğeri için unknown music format diyor... bu gibi bi durumla karşılaşan varmı????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelesenq -- 25 Temmuz 2008; 9:58:42 >
  • Arkadaşlar mavi bilgisyarda kampanya devam ediyormu? 3 gündür mp3 arıyorum adam akıllı ve ingoo almaya karar verdim fakat çok geç farkettim
  • mavibilg. herhafta farkli urunler icin kampanya yapiyor.. websayfasindan takip edebilirsin bu haftaki urunleri
  • satış sonrası destekte aşmış bir marka olacağının garantisini tecrübeyle yaşadım. sorularıma ve bazı ufak problemlere dakikalarla ifade edebileceğim zamanlarda geri dönüşler oldu, bu sebeple gerçekten teşekkür etmek gerek.. bence bir ürünü tercih etmedeki en önemli etkenlerden biri satış sonrası destek. ingoo bunun en kalitelisini baştan yakalamış, tebrikler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pelesenq

satış sonrası destekte aşmış bir marka olacağının garantisini tecrübeyle yaşadım. sorularıma ve bazı ufak problemlere dakikalarla ifade edebileceğim zamanlarda geri dönüşler oldu, bu sebeple gerçekten teşekkür etmek gerek.. bence bir ürünü tercih etmedeki en önemli etkenlerden biri satış sonrası destek. ingoo bunun en kalitelisini baştan yakalamış, tebrikler.

efenim ne demek sizlere layık olmak için çalışıyoruz. iyi niyetleriniz ve sözleriniz için teşekkürler. umarım bozmadan devam edebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: selchuk23

eksileri:
    - hold tuşu yalnızca ses +/- düğmelerini kilitliyor, dokunmatik ekranı kilitlemiyor

hold tuşu ekranı da kilitliyor arkadaşım ama nedendir bilmem video da kilitlemiyor.. müzik dinlerken kilitliyo yani bi de öyle dene... ben de aldım ama bende bi kaç sorun var.. arkadaşlar sizde de oluyo mu böyle?

verdiği hatalar:
    -açılışta ekranın üst kısmında mavilik oluşuyor 1cm yüksekliğinde yaklaşık ama gidiyo hemen ama bi sorun sonuçta
    -bi kaç defa takıldı bende ve reset attım ama bi daha yaparsa götürecem artık kesin

---------- ----------- ----------- ----------

arkadaşlar yaa çok ekilendim ben burda okuduklarımdan hepinize teşekkürler.. öncelikle tabi "MarjinaL_Kirpi" kardeşe...

++--şimdi ben bikaç şey soracam;
    *kalemi illa ki adres göndererek mi alabiliriz yani ben mavi bilgisayara gidebilirim ve ordan temin edebilir miyim ve ücretsiz mi?
    *Yukarıda bana yazdığınız yazıda da mail atan kişi ben değildim ama madem siz öyle dediniz mavi bilgisayara götüreyim o zaman en kısa zamanda.. size kargo ile göndermemden daha iyi değil mi?
    *müzik formatlarında da gerçekten türkçe karakter isimli dosyaları hiç açmıyor bunun bi çözümü var mı? hatta ü,ö gibi harflerde bile hata veriyo..
    *ingoo.biz sitesinden yazılım falan indirilmiyo galiba sadece servis mi apabiliyor? zaten o adreste sayfa da açılmıyo da..
    *benim o takıldığında reset atmam garanti için bi sorun oluşturur mu?
    --bu sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim......

**Şunu önemle belirtmek isterim cihaz süper bişe gerçekten benim cihazda bi kaç hata çıksa bile onlar çözülecek eminim çünkü işin arkasında Mavi Bilgisayar var ve bu satış sonrası destek onu gösteriyor.. yani olumsuz bi yorum yapılamaz yani almayın falan diye kesinlikle....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGES38 -- 28 Temmuz 2008; 19:41:27 >

• quote:

Orjinalden alıntı: angel26

quote:

Orjinalden alıntı: selchuk23

eksileri:
    - hold tuşu yalnızca ses +/- düğmelerini kilitliyor, dokunmatik ekranı kilitlemiyor

hold tuşu ekranı da kilitliyor arkadaşım ama nedendir bilmem video da kilitlemiyor.. müzik dinlerken kilitliyo yani bi de öyle dene... ben de aldım ama bende bi kaç sorun var.. arkadaşlar sizde de oluyo mu böyle?

verdiği hatalar:
    -açılışta ekranın üst kısmında mavilik oluşuyor 1cm yüksekliğinde yaklaşık ama gidiyo hemen ama bi sorun sonuçta
    -bi kaç defa takıldı bende ve reset attım ama bi daha yaparsa götürecem artık kesin

---------- ----------- ----------- ----------

arkadaşlar yaa çok ekilendim ben burda okuduklarımdan hepinize teşekkürler.. öncelikle tabi "MarjinaL_Kirpi" kardeşe...

++--şimdi ben bikaç şey soracam;
    *kalemi illa ki adres göndererek mi alabiliriz yani ben mavi bilgisayara gidebilirim ve ordan temin edebilir miyim ve ücretsiz mi?
    *Yukarıda bana yazdığınız yazıda da mail atan kişi ben değildim ama madem siz öyle dediniz mavi bilgisayara götüreyim o zaman en kısa zamanda.. size kargo ile göndermemden daha iyi değil mi?
    *müzik formatlarında da gerçekten türkçe karakter isimli dosyaları hiç açmıyor bunun bi çözümü var mı? hatta ü,ö gibi harflerde bile hata veriyo..
    *ingoo.biz sitesinden yazılım falan indirilmiyo galiba sadece servis mi apabiliyor? zaten o adreste sayfa da açılmıyo da..
    *benim o takıldığında reset atmam garanti için bi sorun oluşturur mu?
    --bu sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim......

**Şunu önemle belirtmek isterim cihaz süper bişe gerçekten benim cihazda bi kaç hata çıksa bile onlar çözülecek eminim çünkü işin arkasında Mavi Bilgisayar var ve bu satış sonrası destek onu gösteriyor.. yani olumsuz bi yorum yapılamaz yani almayın falan diye kesinlikle....

kalemlerden mavi bilgisayara gönderdik. ama kaldımı bilmiorum....
    muzik formatlarındaki hata sorunu için yazılım güncellemesi gerekiyor
    ingoo.biz sitesi ingoo.com.tr olacak yakında bu yüzden düzenlenme aşamasında
    reset atma tuşu bir sorun oluşturmaz...
    üründeki sorun nedir bilmiyorum ama mavi ekran biraz kafamı karıştırdı...

msn adresim : huseyin@ingoo.biz eklersen oradan bir durumu kontrol edelim. bir sorun tespit eder isek ürünü sitemizde yada garanti belgesinde yazan adresimize gönderebilirsin. bir kaç gün içerisinde sorun çözülüp yada değişim işlemi yapılıp adresine gönderilecektir.

• quote:

kalemlerden mavi bilgisayara gönderdik. ama kaldımı bilmiorum....
    muzik formatlarındaki hata sorunu için yazılım güncellemesi gerekiyor
    ingoo.biz sitesi ingoo.com.tr olacak yakında bu yüzden düzenlenme aşamasında
    reset atma tuşu bir sorun oluşturmaz...
    üründeki sorun nedir bilmiyorum ama mavi ekran biraz kafamı karıştırdı...

msn adresim : huseyin@ingoo.biz eklersen oradan bir durumu kontrol edelim. bir sorun tespit eder isek ürünü sitemizde yada garanti belgesinde yazan adresimize gönderebilirsin. bir kaç gün içerisinde sorun çözülüp yada değişim işlemi yapılıp adresine gönderilecektir.

çok hızlısınız hüzeyin abi yaa çok sağolun... teşekkür ederim:)

• BANA BUNUN KALEMİ LAZIM GÖNDERBİLİRMİSİNİZ
  • yeni türkçeleştirilmiş ve türkçe şarkı sözlerinde sorun yapmayan yazılım çıkmıştır. pm den ulaşırsanız adresinize göndereyim. şu an siteden yayınlayamıyorum yeniden tasarımda oldugu için biraz uzar dye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zunnireyn

BANA BUNUN KALEMİ LAZIM GÖNDERBİLİRMİSİNİZ

aldıgınız yerden isterseniz temin edebilirsiniz. onceden gondermediğim için ben kendim gönderiyordum şu anda sattıgımız yerlere gonderimlerini yaptık.
  • quote:

yeni türkçeleştirilmiş ve türkçe şarkı sözlerinde sorun yapmayan yazılım çıkmıştır. pm den ulaşırsanız adresinize göndereyim. şu an siteden yayınlayamıyorum yeniden tasarımda oldugu için biraz uzar dye düşünüyorum.

İngoo 970 TR Versiyon 1.31...

TR Sürümünün Eksik Yanları:
    -abi yine türkçe karakter sorunu devam etmekte bu sürümde de..
    -ben daha çok kastığını hissettim.. heryuerde hem de.. öyle müziği falan seçince eskisi gibi hemen açılmıyo
    -yazı boyutu eskisine göre biraz daha küçük.. bunun artısı da olur eksisi de ama kalem şart hale geliyor bence olumsuz bi durum
    temalarda v1.1 in temaları kullanılmış yani v1.2 nin temaları daha güzeldi bence onları modifiye edilse daha hoş olurdu

TR Sürümünün Artıları:
    -Türkçe karakterleri göstermese de(çince bişiler yazıyo) çalıyo şarkıyı falan en azından..
    -Ve menü falan türkçe tabi.. yani tamamen olmasa da(ı yerine falan i yazıyo ama:)
    -kullanılan diller artık klasik bi mp4 de falan olan 8-10 yaygın dil var

şimdilik benim gözlemlerim bu kadar... yine de bu işte emeği geçen herkese çok çok teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: angel26

quote:

yeni türkçeleştirilmiş ve türkçe şarkı sözlerinde sorun yapmayan yazılım çıkmıştır. pm den ulaşırsanız adresinize göndereyim. şu an siteden yayınlayamıyorum yeniden tasarımda oldugu için biraz uzar dye düşünüyorum.

İngoo 970 TR Versiyon 1.31...

TR Sürümünün Eksik Yanları:
    -abi yine türkçe karakter sorunu devam etmekte bu sürümde de..
    -ben daha çok kastığını hissettim.. heryuerde hem de.. öyle müziği falan seçince eskisi gibi hemen açılmıyo
    -yazı boyutu eskisine göre biraz daha küçük.. bunun artısı da olur eksisi de ama kalem şart hale geliyor bence olumsuz bi durum
    temalarda v1.1 in temaları kullanılmış yani v1.2 nin temaları daha güzeldi bence onları modifiye edilse daha hoş olurdu

TR Sürümünün Artıları:
    -Türkçe karakterleri göstermese de(çince bişiler yazıyo) çalıyo şarkıyı falan en azından..
    -Ve menü falan türkçe tabi.. yani tamamen olmasa da(ı yerine falan i yazıyo ama:)
    -kullanılan diller artık klasik bi mp4 de falan olan 8-10 yaygın dil var

şimdilik benim gözlemlerim bu kadar... yine de bu işte emeği geçen herkese çok çok teşekkürler

bir kac eksiklik olabilir. fakat temalar kismina katilmiyorum :) tema 1 de arka planda yer aldan Turk bayragini gozden kacirmissin sanirim :)

• Arkadaşlar bende ın-970 almak istiyorum.Fakat Mavi bilgisayardan sipariş etmek yerine İstoç Ünsal Elektronikten alabilirmiyim ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.