Şimdi Ara

### INGOO IN-970 HAKKINDA GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZ ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
17.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Arkadaşlar bende ın-970 almak istiyorum.Fakat Mavi bilgisayardan sipariş etmek yerine İstoç Ünsal Elektronikten alabilirmiyim ?

şu anda stokta bulunmamaktadır. sanırım bir iki haftaya kadar elimizde olacaktır.
  • temadaki türk bayrağını farkettim abi ama işte tam uyum sağlamamış ve yazı tipinin kalın olmaması büyük bir dezavantaj olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MarjinaL_Kirpi

quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Arkadaşlar bende ın-970 almak istiyorum.Fakat Mavi bilgisayardan sipariş etmek yerine İstoç Ünsal Elektronikten alabilirmiyim ?

şu anda stokta bulunmamaktadır. sanırım bir iki haftaya kadar elimizde olacaktır.

Peki fiyat olarak kaça satıyor sunuz?
  • yeni sürümü indirdim fakat yorumları okuyunca yüklemekte tereddüt ettim..

sorum şu: eğer son sürümden memnun kalmazsak fabrika ayarlarına dön şeklinde ilk sürüme geri dönebiliyormuyuz?

türkçe karakter falan değil de benim için asıl problem yavaşlaması olur.. o yüzden sürüm yükseltmeden önce bundan emin olmam lazım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: selchuk23

yeni sürümü indirdim fakat yorumları okuyunca yüklemekte tereddüt ettim..

sorum şu: eğer son sürümden memnun kalmazsak fabrika ayarlarına dön şeklinde ilk sürüme geri dönebiliyormuyuz?

türkçe karakter falan değil de benim için asıl problem yavaşlaması olur.. o yüzden sürüm yükseltmeden önce bundan emin olmam lazım..

eski sürümün bir yeni versiyonu var elimizde. şimdi yükleyeceginiz versiyon 1.3 olması gerekiyor. yani türkçe dil destegine sahip olan versiyon. yüklü olan versiyon 1.1 versiyonu. eger 1.3 versiyoınunu begenmezseniz 1.2 olan versiyonunu gönderebilirim.
  • Arkadaşlar ürünü aldım hoşuma gitti. Yalnız sormak istediğim bazı şeyler. Bir yerde yalnış mı yapıyorum.

Micro SD karta kayıtlı Nero ile çevirilmiş .MP4 leri görmüyor. Yani hiç göstermiyor klasörünü açmıyor.

Aynı şekilde .3GP dosyalarını da açmıyor. Kendisinde yüklü olan .AVİ formatlı Cesur balık nemo var güzel bir şekilde izletiyor.

.MP4 dosyaları için ne yapabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: köroğlu__

Arkadaşlar ürünü aldım hoşuma gitti. Yalnız sormak istediğim bazı şeyler. Bir yerde yalnış mı yapıyorum.

Micro SD karta kayıtlı Nero ile çevirilmiş .MP4 leri görmüyor. Yani hiç göstermiyor klasörünü açmıyor.

Aynı şekilde .3GP dosyalarını da açmıyor. Kendisinde yüklü olan .AVİ formatlı Cesur balık nemo var güzel bir şekilde izletiyor.

kartımı görmüyor yoksa dosyalarımı gormuyor? normaldedosyaları çalmasa bile görmesi gerekiyor. desteklemediği format oldugu zaman format hatası veriyor. cihazda blunan dosyalara göz atılan bölümdenbakabilirmisin dosyaları görüp görmediğine.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ürünü aldım hoşuma gitti. Yalnız sormak istediğim bazı şeyler. Bir yerde yalnış mı yapıyorum.

kartımı görmüyor yoksa dosyalarımı gormuyor? normaldedosyaları çalmasa bile görmesi gerekiyor. desteklemediği format oldugu zaman format hatası veriyor. cihazda blunan dosyalara göz atılan bölümdenbakabilirmisin dosyaları görüp görmediğine.

Kartı görüyor. Hatta kayıtlı resimlere bakabiliyorum. Dediğiniz yerden baktım desteklemeyen dosya türlerini gösterdi yalnız 3gp olanları. Filmler Video adında bir dosya adında kayıtlı. O dosyayı hiç açmıyor. Dışarı çekarttım bir filmi onuda hiç görmüyor.

Herşeyden önemlisi bu ürün .MP4 uzantılı filmleri açmıyor mu?

Ben Nerodan .MP4'e çevirip izliyordum cep telefonumda. Bu ürünün özelliğinde MP4 desteklediği yazıyordu.

• mp4 formatındaki oynatması gerekiyor. ama takdir edersinizki gormediği dosyayı oynatamaz. burada sorun oynatmaması degil karttaki videoları gorememesi sanırım. peki direk olarak ürün içerisindeki video klasorune attınızmı mp4 formatındaki videolarınızı?
  • quote:

mp4 formatındaki oynatması gerekiyor. ama takdir edersinizki gormediği dosyayı oynatamaz. burada sorun oynatmaması degil karttaki videoları gorememesi sanırım. peki direk olarak ürün içerisindeki video klasorune attınızmı mp4 formatındaki videolarınızı?

Hayır ama bunu nasıl yapabilirim. Taşı diye bir özellik göremedim.
  • quote:

quote:

mp4 formatındaki oynatması gerekiyor. ama takdir edersinizki gormediği dosyayı oynatamaz. burada sorun oynatmaması degil karttaki videoları gorememesi sanırım. peki direk olarak ürün içerisindeki video klasorune attınızmı mp4 formatındaki videolarınızı?

Hayır ama bunu nasıl yapabilirim. Taşı diye bir özellik göremedim.

bilgisayara takıp bunu yapmanız gerekiyor. karttakileri mp4 ün içerisine atarsanız olur. boyle deneyin olmazsa sorun başka bir şeyden kaynaklanıyordur.
  • quote:

yeni sürümü indirdim fakat yorumları okuyunca yüklemekte tereddüt ettim..

madem asıl önemli olan senin için yavaşlaması dostum bence direk v1.2yi kur.. en uygunu o olur senin için ve hüseyin abi size göndersin onu kurun bence.. v1.3ü hiç kurmayın....

------------------------------

körüğlu'na da tavsiyem kendi paket içeriğinde verilen cd'nin içindeki çeviri programıyla çevirirseniz daha kesin sonuç verecektir.. ama cihaz mp4 formatını kesinlikle oynatıyo yani tabi ki o formatlar da içinde farklı codec.lerde olabiliyo o yüzden bazı convert programlarının çevirdiklerini oynatmıyo olabilir yani pc de bi çok program bile oynatmıyo bu kadar formatı bence cihaz yani olabilecek en iyi medya oynatıcı:)

SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGES38 -- 8 Ağustos 2008; 17:04:25 >

• çevirici program olarak Total Video Converter'ı tavsiye ederim.
    aslında cihaz format değiştirmeksizin hemen her dosyayı oynatıyor, ancak ben divx formatlı filmlerimi bu programla mp4 formatına çeviriyorum (bu arada programda eş zamanlı olarak alt yazıları filmin içine gömme özelliği de mevcut), böylelikle yaklaşık 700 mb boyutunda bir dosya 15 dakikada 170-200 mb'a da düşüyor.. yani 2 cd'lik bir filmi 350-400 mb boyutunda izleyebiliyorsunuz.

köroğlu'na:
    hocam muhtemelen kartında bir problem var gibi görünüyor.. cihazı direk bilgisayara bağlayıp onun kendi içerisindeki klasöre aynı dosyayı attığın zaman büyük ihtimalle izleyebileceksin..
  • quote:

çevirici program olarak Total Video Converter'ı tavsiye ederim.
    aslında cihaz format değiştirmeksizin hemen her dosyayı oynatıyor, ancak ben divx formatlı filmlerimi bu programla mp4 formatına çeviriyorum (bu arada programda eş zamanlı olarak alt yazıları filmin içine gömme özelliği de mevcut), böylelikle yaklaşık 700 mb boyutunda bir dosya 15 dakikada 170-200 mb'a da düşüyor.. yani 2 cd'lik bir filmi 350-400 mb boyutunda izleyebiliyorsunuz.

köroğlu'na:
    hocam muhtemelen kartında bir problem var gibi görünüyor.. cihazı direk bilgisayara bağlayıp onun kendi içerisindeki klasöre aynı dosyayı attığın zaman büyük ihtimalle izleyebileceksin..

körüğlu'na da tavsiyem kendi paket içeriğinde verilen cd'nin içindeki çeviri programıyla çevirirseniz daha kesin sonuç verecektir.. ama cihaz mp4 formatını kesinlikle oynatıyo yani tabi ki o formatlar da içinde farklı codec.lerde olabiliyo o yüzden bazı convert programlarının çevirdiklerini oynatmıyo olabilir yani pc de bi çok program bile oynatmıyo bu kadar formatı bence cihaz yani olabilecek en iyi medya oynatıcı:)

SAYGILAR

Güzel abilerim kafayı yiyeceğim. Evdeyim bilgisayar başında. MP4 formatlı hiçbirşeyi oynatmıyor. Hata mesajı veriyor. Bunun dışında gelen küçük bir cd var. Bunda bir converter programı var ama dil hatası mesajı vererek setup kurmuyor. Bunun dışında bende kayıtlı .avi dosyalarının bazılarını açıyor bazılarını açmıyor, bazılarını hiç görmüyor. Sanırım versiyonu 3.0. Bu adda bir klasör var. Makine hoşuma gitti ama benim için en önemli şey olan .mp4 hiç çalışmıyor.

Ne tavsiye edersiniz. cd ile gelen .avi converterda bir işe yaramıyor. Çünkü açmıyor. Yada bana problemli gönderdi.

• vdrop programında rockchip seçildiği zman sorunsuz bir şekilde oynatıyor bilginiz olsun.
    http://www.mympxdownloads.com/downloads/tools/viDrop_v0.54_AVI_XVid_Converter.zip

ayrıyeten söylediklerimi denersen ona göre yorum yapabiliriz. dosya görmemesi gibi bir durum olamaz eger içerisinde ise. karttakileri cihaz içerisine aktarmanın tek yolu bilgisayara takıp oyle kopyalamandır. cihaz içerisinde taşıma özelliği malesef yok.
  • quote:

vdrop programında rockchip seçildiği zman sorunsuz bir şekilde oynatıyor bilginiz olsun.
    http://www.mympxdownloads.com/downloads/tools/viDrop_v0.54_AVI_XVid_Converter.zip

ayrıyeten söylediklerimi denersen ona göre yorum yapabiliriz. dosya görmemesi gibi bir durum olamaz eger içerisinde ise. karttakileri cihaz içerisine aktarmanın tek yolu bilgisayara takıp oyle kopyalamandır. cihaz içerisinde taşıma özelliği malesef yok.

Abi kartı boşver pc ye bağladım ve kendi hafızası ile işlem yapırum. Bunun dışında bana gönderdiğin dosyayı sanırım yükleye bildim. şimdi bu benim ne işime yarayacak. Ne yapmam lazım.

• Abicim deli etti beni. Pc nin usb hubuna takıyorum şarj olmaya geçiyor. İnanın birşey atamıyorum. Ne yapmalıyım.
  • quote:

Abicim deli etti beni. Pc nin usb hubuna takıyorum şarj olmaya geçiyor. İnanın birşey atamıyorum. Ne yapmalıyım.

bütün olayları detaylarıyla anlatıyorum ama sanırım yine bildiğini yapıyorsun. ürünü garanti belgesinde yazan teknik servise gonderirsen sevinirim. zira buradan daha fazla yardımcı olamam.
  • quote:

quote:

Abicim deli etti beni. Pc nin usb hubuna takıyorum şarj olmaya geçiyor. İnanın birşey atamıyorum. Ne yapmalıyım.

bütün olayları detaylarıyla anlatıyorum ama sanırım yine bildiğini yapıyorsun. ürünü garanti belgesinde yazan teknik servise gonderirsen sevinirim. zira buradan daha fazla yardımcı olamam.

hüseyin abi o olay son zamanlarda bende de olmuştu.. hani siz yeni versiyonu gönderiyodunuz ya bana o aralar.. yani pc.ye takıyosunuz ama pc bi süre görüyo sonra hemen açılmış gibi pc bağlantısı kesiliyordu.. o yüzden versiyon programını da zor atmıştım.. ama sonra yapmadı tabi...

• quote:

Orjinalden alıntı: angel26

quote:

quote:

hüseyin abi o olay son zamanlarda bende de olmuştu.. hani siz yeni versiyonu gönderiyodunuz ya bana o aralar.. yani pc.ye takıyosunuz ama pc bi süre görüyo sonra hemen açılmış gibi pc bağlantısı kesiliyordu.. o yüzden versiyon programını da zor atmıştım.. ama sonra yapmadı tabi...

Hüseyin bey siz dener misiniz bir kere. Nero ile mp4 e çevirdiğinizde çalışıyormu İngoo da.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.