Şimdi Ara

.Ink uzantısı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bilgisayarıma .Ink azantısı (virüs ya da her neyse bilmiyorum) bulaştı ve sorunu çözemiyorum.

windovs defender
    malware
    antivir
    mcafee
    adwcleaner
    ve birkaç tane daha programla tarattım sorunumu çözmedi.

http://forum.donanimhaber.com/m_43495576/tm.htm şu linki inceledim bir şey bulamadım.

yardımlarını bekliyorum.

.Ink uzantısı sorunu .Ink uzantısı sorunu .Ink uzantısı sorunu .Ink uzantısı sorunu .Ink uzantısı sorunu

• Dostum bunun bir virüs olması lazım benim de başıma gelmişti. Usbmi biçimlendirip çıkarmıştım sonra comfofixle bilgisayarıma tarama yaptırdım. Ardından otomatik kullanı kapattıktan sonra usb disk security programını yükleyip usb mi taktım bi daha tarattım. Sonra düzelmişti. Umarım yardımcı olabilimişimdir.

Düşündüğüm virüsse bilgisayara zarar vermiyor ama usbnin içine doğrudan erişimi engelliyor kısayol vasıtasıyla erişilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korkunçlu Karı -- 4 Haziran 2015; 23:48:51 >
  • Korkunçlu Karı K kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi kısayolu tıklayınca açılıyor, ama yine de rahatsız ediyor

daha önce belirttiğim gibi antivirüs, maware programları virüs olarak bulmuyor. bunun dışında bilgileri yedekledim ve 10 yakın biçimlendirdim (nffst ya da fat32 olarak) bana mısın demedi. kayıt deftrerinden düzeltmeye çalıştım olmadı. Windows 8.1. kullanıyorum, combofix çalışmıyor. usb disk security kurulu. herhalde format atmadan düzelmeyecek. ama sadece bunun için format atmaya değmez gibi duruyor.

ekleme: .lnk uzantısı, bugün rundll32. uzantısına dönüştü. ordan burdan bir çok yol denedim ve bir virüs olduğu kanısı uyandı, bir kaç sitede de bunun virüs olduğunu yazmışlar, format attım, kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3364946 -- 9 Haziran 2015; 1:07:48 >
  • 3364946 3 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun bu virüs genelde usb yoluyla bulaşıyor bana usb ile bulaştı usbnizi çok kullanıyorsanız usb disk security kurun mutlaka.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.