Şimdi Ara

insanın başına sürekli kötü olaylar gelmesi raslantı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aslında anlatmak istediğim şeyi başlığa tam olarak yazamadım. bazen başıma gelen bir durum bu. ben ne çok şanslı ne de çok sanssız biriyim. ama bazen peşpeşe kötü olaylarla karşılaşıyorum. peşpeşe derken birkaç saat içinde 10 a varan kötü durumla karşılaşabiliyorum. eskiden bunun farkında değildim ancak son yıllarda çok dikkatimi çekiyor. mesela metronun merdivenlerinde yürüyorum, birden bacağım korkuluğa çarpıp çok acıyor. hemen sonra biri bana sertçe çarpıyor, sonra meydana çıkıyorum yağmur başlamış oluyor, otobüse binmeye gidiyorum ancak boş otobüs bulamıyorum. mesela geçen gün internetten sattığım bi cihazı satın alan kişiye yollamak için postaneye gittim. o ana kadar herşey yolundaydı. sonra gişedeki kadına verdim paketi. işlemleri yaparken kadının ufak çocuğu geldi yanına. yaramazlık yapmaya başladı. kadın onu durdurucam derken beni 3 dk lık bi iş için 15 dk bekletti. o sıcakta veledin keyfini bekledim. sonra işlemler bitince sokağa bi çıktım, polis arabaya ceza yazıyor. gittim 2 saat dil döktüm ama fayda etmedi. sonra bilgisayarcı bi arkadaşa yurtdışından istediği bi cihazı götürdüm ancak cihaz beklediği gibi çıkmadı. satın almaktan vazgeçti. sonrasında birkaç saçma sapan olayla daha karşılaştım. benim şaşırdığım olay şu. normalde hiç şansız değilimdir ama geldi mi peşpeşe geliyor olaylar. 2 kötü olayı peşpeşe yaşayınca anlıyorum bu kısır döngüye girdiğimi. beklediğim gibi diğer olaylar geliyor ardından. bazen uğraştığım bütün işleri bırakıp oturuyorum köşede. bu olay sadece kötü olaylar için geçerli değil. birkaç saat içinde peşpeşe 6 - 7 kez çok güzel şeyler yaşadığımda oluyor. bi yerlerden para geliyor, aynı gün 2 - 3 kızla tanışıyorum, muhabbeti ilerletiyorum. sonra tv yi bi açıyorum en sevdiğim program yeni başlıyor. bi telefon geliyor, bi adam sattığım cihazlardan 3 tane istiyor. çok enteresan şeyler. acaba bu negatif ve pozitif enerji ile ilgili birşeymi? bi kaçkere başıma gelen iyi olayları değerlendirmeyi denedim. dam güzel olaylar yaşadığımda gidip sayısal oynadım ama bi cacık olmadı. belki o an sonuçlanacak bi yarışma olsa etkili olur.

• Bazen banada oluyor resmen combo yiğiyorum hayattan.
  • İyi-Kötüyü eşitliyor,böyle oluncada bir anlamı kalmıyor.
     insanın başına sürekli kötü olaylar gelmesi raslantı mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.