Şimdi Ara

İNSTALLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR İNSTALLERDE HİÇ BİR ŞEKİLDE PROGRAM YÜKLEYEMİYORUM TAM YÜKLÜYPRUM VE GERİ ATIYOR NE YAPTIYSAM YÜKLEME İŞLEMİNİ BAŞARAMADIM ARKADAŞLAR BİR EL ATSANIZDA BU SORUNU ORTADAN KALDISAK ŞİMDİDEN İLGİLİ OLAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.

• Aynı sorun bende de var. Forumdaki WinSCP ile bağlanıp düzeltme işlemini de yapmış olmama rağmen yine de düzelmedi. BU arada 1.1.3 kullanıyorum ama Official Upgrade edilmiş durumda.
  • Unistall de installer girdiğimde ise reinstal yapıyorum verdiği hata (not enough free space to update instakller. please free at least 512 kb of space ) diye eror veriyor 512 kb lik bir kaç tane program silmeme rağmen yine aynı hatayı veriyor.
  • Arkadaşlar installer ı bir yerden mi yüklüyoruz yoksa telefonda kayıtlımı?
    Geçen hafta iphone aldım 1.1.3 yanlız telefonunu menusunde installer yok .
    Birde bu edge ayarlarını nasıl yapabilirim ?

Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysrjf444 -- 25 Şubat 2008; 14:21:22 >
  • Bunun bir çözümü var mı ya ? 2-3 kere 1.1.3 yaptım baştan kurdum olmadı. Çözümü bilen varsa yazsın lütfen....
  • Beyler bi yardım edin installer menude cıkmadı biyerden yüklememmi lazım yada updatemi etsem pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
  • Beyler yardım edecek yokmu ,
    Telefonu yeni aldım ama menude installer yok ,update de olmuyor 1.1.3 versiyon,
    İnstallerı biyerdenmi yüklemek lazım ?
  • kolay gelsin arkadaşım cihazın 1.1.3 olduğu halde installerı göremiyosan yazılım yüklenirken bir hata veya eksiklik olmuş olabilir msnimi ekle yardımcı olayım yada arayabilirsin.

alitekiniletisimdunyasi@hotmail.com
    AKAR GSM ELEKTRONİK
    0212 522 22 67
    ALİ TEKİN
    quote:

Orjinalden alıntı: ysrjf444

Beyler bi yardım edin installer menude cıkmadı biyerden yüklememmi lazım yada updatemi etsem pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

İNSTALLER

• YÜKLEMEYE ÇALIŞTIĞIN BİRŞEYLER CİHAZIN YAZILIMINDA SORUN ÇIKARMIŞ BÜYÜK İHTİMALLE TEKRAR YAZILIMI SAĞLAM BİR ŞEKİLDE YÜKLEMEN GEREKEBİLİR İRTİBATLARIMI YAZIYORUM YARDIMCI OLURUM.ÇÖZÜLEMİYECEK BİR SORUN DEĞİL.

alitekiniletisimdunyasi@hotmail.com
    AKAR GSM ELEKTRONİK
    0212 522 22 67

quote:

Orjinalden alıntı: alpridvan

ARKADAŞLAR İNSTALLERDE HİÇ BİR ŞEKİLDE PROGRAM YÜKLEYEMİYORUM TAM YÜKLÜYPRUM VE GERİ ATIYOR NE YAPTIYSAM YÜKLEME İŞLEMİNİ BAŞARAMADIM ARKADAŞLAR BİR EL ATSANIZDA BU SORUNU ORTADAN KALDISAK ŞİMDİDEN İLGİLİ OLAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.

• bu 1.1.3 dev team in bilinen bir problemi. bosstool yükleyip ringtone ları ana partisyona atarak geçici bir çözüm bulabilirsin. onun dışında ben mutlak bir çözüm bulamadım.
  • 50 ytl karşılgı yapılır
  • yenıden yazılımla kurtulur
  • Arkadaşımın telefonundan da aynı sorun vardı ve de o da Official Upgrade ile 1.1.3'e çıkarılmıştı. Hackintosh forumlarında yazılmış ve burada da çevrilmiş olan tekrar Installer yukleme çözümünü en az 2 kere denememe rağmen değişen birşey olmadı. Birkez çalıştı birşey yükledim sonra yine aynı şekilde sorun çıkardı.

Ben de Itunes üzerinden 1.1.3 restore ettim daha sonra da Ziphone'un en son versiyonu ile kırdım. Ama önce kontakların yedeğini aldım. Ama telefonu kırdıktan sonra backupdan dön demedim yeni bir iphone gibi davran dedim.

Artık hiçbir sorun yok. Installer sorunsuz çalışıyor. hatta diğer sorunlardan da kurtuldu. Tavsiye ederim...
  • teşekkür ederim akar 34 telefonmu 1.02 den itibaren ykleyerek bu sorunu aştım ilgin için teşekkür ediyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: akar34

50 ytl karşılgı yapılır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.