Şimdi Ara

int sömürülüodu bnm hatırladızmı? sürekl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞALAR SÖÜMRGECİMLE İLGİLİ ŞOK BİR GELİŞME OLDU PANDA İNTERNET SECURTY PROGRAMI BU OLAYI KESTİ AMA!!!! DEVEREDE OLAMYINCA HEME KARE BİR KUTU GELİO ÜSTA SAĞDA KIRMZI İÇDE X VAR VE LSSAS.EXE die geçio 1 dk dan geri e doğru sayıyo snra restart atıyo gerçi ben onu"shutdow -a" ile kaaptıyorum ama yine sömürmeye devam edio napsak acaba ide ben bunu iptal ettikten snra msn deki açılış kimliğim gelmio giremiom msn nde dial up ım daki kullanıcı adı filanda kayboluyo ne olur bişiler anlamya çalışın burdan!!!!!!!!! acaba bu lsass dosyasını başka bi pc den aldığımla deiştirsem mi acaba? ama deiştirmio kullanılıo filan dio yardım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noFear_M -- 10 Nisan 2005, 2:45:15 >

• lsass.exe uyarısı için. sp1 yüklü olması gerekiyor. bu sorun genellikle cable ce pci modmelerle ilgili olarak geliyor ama. önemli dğeil sp1 yükle ve lsass.exe sorunun ortadan kaldır...
  • sorununla ilgili bir cevabım yok ama sana bir öneride bulunabilirim. Türkçe yi biraz daha dikkatli kullanırsan sevinirim. hızlı yazmana gerek yok burda kimse kaçmıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: The_GoD

sorununla ilgili bir cevabım yok ama sana bir öneride bulunabilirim. Türkçe yi biraz daha dikkatli kullanırsan sevinirim. hızlı yazmana gerek yok burda kimse kaçmıyor

PM ATTIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.