Şimdi Ara

İntegralsiz 40 Net yapılabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • soru oldukça açık arkadaşlar. integral harici diğer konularım sağlam. integral yüzde 20 civarında biliyorum. deneme netlerim 38-43 arası değişiyor. genelde integral harici 1-2 tane kaçıyor. bu saatten sonra integrali öğrenebilirmiyim. türevim sağlamdır. yoksa integralsiz mi sınava gireyim? 35-40 arası net lazım bana. 40 olsa daha iyi olur. tavsiyeleriniz beklirem.

• sanmıyorum gecen sene 7 işntegral geldi 43sorudan 40 üzerinde kalmak cok zor
  • ygs kaç hedef ne ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Integral turevden kolay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • integralsiz 40 yapamazsın en fazla 37 felan yaparsın.oda fen fazla.
  • Turev bilgin iyiyse integralde zorlanmazsin kesinlikle bi gun internetten videolarini dinle calis detim 4saatte dinler 4 5 saat soru cozersin.
    Bu dediklerim turevine guveniyosan yoksa cok daha uzun bi konu

• Turev varki 43 yapiyosun turevi biliyosan integrali tamamen öğrenmen 4 saatini almaz gerisi soru cozme

• kusura bakma ama cook zor
  • Diğer konularla ilgilenmezsen, integrale başlamanı öneririm. En azından alan harici çalışman mantıklı olabilir. Bende 2-3 gündür integral kasıyorum, belirliye kadar bitirdim. Belirsiz gayet kolay zaten türevin iyiyse. Belirsizi yapıyorsan zaten belirliyi hemen hallediyorsun. Geriye alan kalıyor, ona çalışmazsın belirli-belirsiz soru çözersin. 2-3 garanti.
  • Integral türevden çok daha kolay 1 haftada halledersin

• quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

ygs kaç hedef ne ?

ygs5 7k . hedef 5k
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızkalmıstozlukitap

quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

ygs kaç hedef ne ?

ygs5 7k . hedef 5k

türevin sağlamsa integrali de rahatlıkla halledebilirsin bence. sınava 0 integralle girmeni tavsiye etmem. sınav anında zaten o stresle bir sürü boş bırakacaksın ilk turda. onun üstüne integraller de boş olursa paniklersin, bildiklerini de yapamayabilirsin. 2-3 gün sağlam integral çalışmasıyla en azından 3 soruyu cebine koyarsın integralden. o 3 sorunun önemini burda söylememe gerek yok heralde. yani demem o ki o güzel sıralamana yazık etme otur iki üç gün neyse çalış integrale sonra pişman olma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yalnızkalmıstozlukitap Y kullanıcısına yanıt
    ygs sıran iyiymiş türevin iyiyse integralin konu anlatım kısmını 1 günde bitir sonra direk denemeler üzerinden integral çözümü yap. İntegralsiz 40 yapılır ama zor olur.
  • Türevi biliyorsan zaten integral yaparsın soru çözmeye başla göreceksin zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇukulatabideDomates

Integral turevden kolay

Katılıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.