Şimdi Ara

İntel E5400 ve GTX 760=PSU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben lendi kasama gtx 760 almak istiyorum sistemim soyle intel e5400 , 6 gb dual channel 800 mhz cl6 , psu noname sanirim henuz kac watt oldugunu bile bulamadim sorum su
    1- işlemci darbogaz yaparmi yaparsa ne kadar yapar
    2-kaç Watt psu lazim pentium 4 alti ustu 350 w yetermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1darboğaz yapar
    Gtx760 a 500 550 gerekir

• 350W yetmez. Baglamaya kalkarsan buyuk ihtimalle ilk oyunda ya ekran kartini ya psu yu patlatirsin.

Corsair vs 450 ve uzeri yeterli olir. Vs 550 alip kafam rahat olsun derdim ben.

Islemci darbdarbogazin kralini yapacaktir. Almanin hic bir anlami yok hicbir sekilde bf4 multi gta 5 witcher 3 vs oynayamayacaksin. Ekran karti yuzde 50 bile zor kullanicak islemci oldurecek sistemini.

Onun yerine islemciyi degistirmen lzm. Anakartin quad destekliyir mu ogren. Ikinci el bir q9xxx serisi en kotu q 6600 alabilirsin. Ya da en guzeli anakart ram islemci satip fx6300 arti anakart arti 8 gb ram arti corsair vs 550 alip ekran karti icin para biriktirebilirisn.

O islemciye takilacak en iyi kart r7 250 bilemedin 260, 350 w psu da israr edersen gtx 750 bulabilirisn.ama islwmci gene darbigaz yaoacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O işlemciye o ekran kartını almanın hiç bir mantığı yok darboğazın kralı olacaktır
  • e5200 le r7 240 ı %35 besleyebiliyor gerisini sen düşün
  • Ben aynı kartı 80 plus 500 ile sorunsuz kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omce işlemci demissiniz onu dusunmustum
    anakartim core 2 Q serisini destekliyor ben 8xxx almayi dusundum bu nasildir beslermi birde sorum olacak ben bu yaz yeni pc toplamayi dusunuyorum intel 4770k veya 4790k alicam bunun yaninda hangi ekran kartini ve kac w psu oneriesiniz ramide sanirim 16 gb alicam

• Birde bu siatemi kaca satarim fiyat bicebilwvwk varmi meraktan soruyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.