Şimdi Ara

Internet Download Manager(IDM) ile ilgili Sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle selam arkadaslar ben bılgısayarımda internet download manager ı kullanıyor idim.Gayette memnundum.Gerek ızledıgım vıdeo gerek mp3 flv herseyı yukarıda cıkan ıdm ye ozel buton ıle sağlayabılıyordum.Fakat kullanım suresı doldu.
    Gelelim sorunuma
    IDM yı ıllegal yollardan kullanmak ıstemıyorum.Orbit in de kullanıslı bır program olduguna ınanmıyorum acıkcası.Bana freeware(ucretsiz) olan bır program lazım aynı IDM gıbı ızledıgım yada dınledıgım muzık yada vıdeoyu dırek butonu cıkarak bılgısayarıma ındırebıleyım.;

Önerileriniz nedır acaba?

Teşekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AfroEx

Öncelikle selam arkadaslar ben bılgısayarımda internet download manager ı kullanıyor idim.Gayette memnundum.Gerek ızledıgım vıdeo gerek mp3 flv herseyı yukarıda cıkan ıdm ye ozel buton ıle sağlayabılıyordum.Fakat kullanım suresı doldu.
    Gelelim sorunuma
    IDM yı ıllegal yollardan kullanmak ıstemıyorum.Orbit in de kullanıslı bır program olduguna ınanmıyorum acıkcası.Bana freeware(ucretsiz) olan bır program lazım aynı IDM gıbı ızledıgım yada dınledıgım muzık yada vıdeoyu dırek butonu cıkarak bılgısayarıma ındırebıleyım.;

Önerileriniz nedır acaba?

Teşekkurler.

IDM gibisini bulamazsın hemde ücretsiz hiç bulamazsın. Bak ne diyorum IDM gibisi diğerlerini bilemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.