Şimdi Ara

internet explorer modem sayfasına girmiyoooorrr!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir modem var keysmart dört potlu. sorunu yoktu, şimdi internete girmiyor. virüs programı kaspersky var ve güncel virüs olması çok düşük. modem ayarları için modem sayfasına girmeye çalışıyorum ama bir türlü giremiyorum.
    İnternetten alış veriş var ama gezinemiyorum. Herhangi bir sayfaya bağlanmaya çalıştığımda altta proxy ayarları ayarlanıyor diyor, diyor ama sayfa açılmıyor. ayrıca ben proxy kullanmıyorum ki bu neyi ayarlıyor? YARDIM EDEBİLECEK BABA YİĞİTLER BİR EL ATIVERİRSE İYİ OLUR....

• MODEMİ KAPA FİŞİNİ CEK.BİRAZ BEKLE TEKRAR ÇALIŞTIR.
    SORUNUN ÇÖZÜLECEKTİR.
  • kAPATIP AÇTIM OLMADI AYRICA EN ÖNEMLİSİ BAŞKA BİLGİSAYARDA ÇALIŞIYOR
  • O ZAMAN OTAMATİK İP VER.BİDE BÖLE DENE
  • kullandığın bilgisayarın internet explorer ayarlarını ve bağlantı ayarlarını kontrol et. script ve benzeri özellikler kapalıysa adsl nin ayar sayfalarına ulaşamazsın. herhangi bir programın iletişim portlarını kapatıyor olma ihtimali de olabilir....
  • OTOMATİK IP VE EXPLORER AYARLARINI DENEDİM OLMADI. YAV BU PROXY NERDEN ÇIKTI HA BRE ALGILAMAYA ÇALIŞIYOR...
    BEYLER ÇILDIRACAM. EXPLORER DA HATA OLUŞMA OLASILIĞI NEDİR BİLEN VAR MI? YANİ HERHANGİ BİR HATA BUNA NEDEN OLABİLİRMİ. ÇÜNKİ BEN PROXY KULLANMADIM...
  • Int.Explorer/Araçlar/Internet seçenekleri/Bağlantılar/Yerel ağ ayarlarını kontrol et. Modemin girişlerinin olduğu yerde küçük bir delik olmalı veya başka bir yerinde çalışırken o tuşa bas ve fabrika ayarlarına getir daha sonra ayar ekranına girmeye çalış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BIYIKLI

Int.Explorer/Araçlar/Internet seçenekleri/Bağlantılar/Yerel ağ ayarlarını kontrol et. Modemin girişlerinin olduğu yerde küçük bir delik olmalı veya başka bir yerinde çalışırken o tuşa bas ve fabrika ayarlarına getir daha sonra ayar ekranına girmeye çalış.

+1 modeme reset at kendine gelir veya explorer dan supheleniyosan bide mozilla yla dene
  • bende reset at diyecektim ama adamdan cevapgelmediğine göre modemi falan kırdı heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.