Şimdi Ara

İnternet Performansında Sınırları Zorla: GigaFiber İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.000 Mbps’ye varan eşit indirme ve yükleme hızıyla durdurulamaz performans ve kesintisiz internet TurkNet GigaFiber’de! Dünya standartlarında interneti herkesin hak ettiğini bilen TurkNet, yüzbinlerce adresi GigaFiber’le buluşturmaya devam ediyor. Sen de dünya hızında internete kavuşmak için altyapını sorgula. Mahallende GigaFiber yoksa üzülme, GigaFiber talebi için formu doldur. 1.000 Mbps’ye varan hızla tanışmak için ilk adımı at!

GigaFiber Talep Et 3 Ay %50 İnternet İndirimini Yakala!

Yaptığın hız testi sorgulamalarında hızından memnun değilsen sana GigaFiber gerek! Altyapını sorguladıysan ve GigaFiber altyapısı henüz adresinde yoksa GigaFiber İstiyorum talebini bırak, ilk 3 ay %50 indirimli abonelik fırsatını kazan. İlk 3 ay %50 indirim fırsatıyla TurkNet’li olmanın keyfini çıkar.

Şu Meşhur GigaFiber Nedir?

TurkNet GigaFiber, kendi altyapısını kullanarak dünya standartlarında internet hızını evine kadar getiren bir fiber internet bağlantısı. 1.000 Mbps’ye varan indirme ve yükleme hızlarıyla GigaFiber, online oyunlardan 4K videolara, iş toplantılarından devasa dosya yüklemelerine kadar her ihtiyacında yanında. Bu hız, her internet kullanıcısının hakkı!

• Hız: 1.000 Mbps’ye varan hızlarla interneti beklemeden, takılmadan kullan.

• Simetrik Bağlantı: İndirme ve yükleme hızlarının eşit olmasıyla içerik üretirken de içerikleri tüketirken de hiç takılma!

• Düşük Ping: Online oyun oynarken, minimum gecikme performansıyla fark yaratan deneyim.

Mahallen GigaFiber'le Tanışsın!

Önce internet altyapını sorgula. Eğer Altyapında GigaFiber varsa çok şanslısın! Hemen GigaFiberl’li ol! Henüz GigaFiber bölgesinde değilsen, dert etme! "GigaFiber İstiyorum" talebini bize ilet, Talebin, altyapı planlarımıza dahil edilsin. Dünya kalitesinde internete kavuşma sürecin hız kazansın. Unutma; talep etmek ücretsiz, TurkNet GigaFiber’le internet keyfin sınırsız!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ya demeyeyim demeyeyim diyorum... Siz böyle bir firma değilsiniz bunu kabul edin artık. Talep yoğun yere Gigafiber götürmüyorsunuz. Tamamen keyfi işliyor sistem. İki yıl önce mahalledeki gençlerle ekip kurup, sizin saha elemanınız gibi, sizinin yapmanız gereken işi yapıp tüm mahalleyi kapı kapı gezdik ve "gigafiber istiyorum" formunu cep telefonlarımız üzerinden doldurduk. İnsanların telefon numaralarını ve mail adreslerini sisteme girdik. Yüklü bir giriş yaptık. Mahalleli de bu durumdan memnun kaldı.

Sonuç? Koca bir hiç! İki yıldır projenizi "hold"dan çekmenizi bekliyoruz. Donut gibi çevrelenmiş mahallelerin etrafı ortadaki mahhallelerde gigafiber yok. İnsanlar mahallemizde talep toplayanlara dolandırıcı gibi bakıyor artık. "Bizim cep telefonu numaramızı alıp kod girdirdiniz. Gigafiber gelecek dediniz. Hiçbirşey yok. Siz ne ayaksınız?" diyorlar gördükleri yerde. Hiç burda insanların emeklerini sömürüp, tiktok üzerinden etkileşim kasmaya çalışmayın.

Burdan DH kullanıcılarına sesleniyorum. Sakın ola bu çağrıya uyup bu işlere kalkmayın. Sonunuz benim ve arkadaşlarım gibi olur.

Ben zaten daha önce de doldurmuştum formu. Komşular da doldurmuştu. Eskiden doldurulanlar sayılmıyor mu bu mahalle puanı için?

Bir de bu mahalle puanlarını il ilçe bazında nereden takip edebiliyoruz? Süreç şeffaf mı işleyecek yoksa siz mi açıklayacaksınız en yüksek puan toplayan mahalle şu oldu gibi? Mahallelerin aldığı puanları anlık olarak veya günlük olarak güncellediğiniz bir sayfa açılacak mı web sitenizde?

1)Süreç şeffaf değil ise yani siz "şu mahalle en yüksek puanı aldı" diyecekseniz insanların size olan (kuruma olan) ön yargıları (gigafiber için çoğu kişi mahallesinde imza atmayan kişi bırakmadı ama yine de gigafiber gitmedi oralara örneğin ve bu kisiler forumda da süreçleri paylastı hatırlarsınız) sebebiyle tepki çekeceğiniz aşikar.

2)Sitenizde anlık veya günlük güncelleyeceğiniz bir sayfa açarsanız il ilçe bazında mahalleleri takip edebiliriz.

Biz kullanıcılarınız eskiden gönüllü reklamınızı yapıyorduk. 3 sene önce Gigafiber geliyor dediğiniz yaşadığım mahallede (Pendik - Fevzi Çakmak Mh.) hiçbir şey yapmadınız. Yapıldıysa yazın herkesin herkes bilgilensin. Çamçeşme Mh. 3-4 sokak dışında hala altyapı yok. Kavakpınar Mh. aynı durumda kutu var hizmet yok. Her yerde yarım yamalak iş yapılmış. Türknet'e çevremdeki herkes dolandırıcı gözüyle bakmaya başladı. Eski "kullanıcı dostu" imajınızın dışına çıkmak için her şeyi yapıyorsunuz. Şimdi de tiktok reklamıyla kotaracaksınız öylemi ??? Bu gerçekten iş bilmezlik değil de nedir?

• Ya demeyeyim demeyeyim diyorum... Siz böyle bir firma değilsiniz bunu kabul edin artık. Talep yoğun yere Gigafiber götürmüyorsunuz. Tamamen keyfi işliyor sistem. İki yıl önce mahalledeki gençlerle ekip kurup, sizin saha elemanınız gibi, sizinin yapmanız gereken işi yapıp tüm mahalleyi kapı kapı gezdik ve "gigafiber istiyorum" formunu cep telefonlarımız üzerinden doldurduk. İnsanların telefon numaralarını ve mail adreslerini sisteme girdik. Yüklü bir giriş yaptık. Mahalleli de bu durumdan memnun kaldı.

Sonuç? Koca bir hiç! İki yıldır projenizi "hold"dan çekmenizi bekliyoruz. Donut gibi çevrelenmiş mahallelerin etrafı ortadaki mahhallelerde gigafiber yok. İnsanlar mahallemizde talep toplayanlara dolandırıcı gibi bakıyor artık. "Bizim cep telefonu numaramızı alıp kod girdirdiniz. Gigafiber gelecek dediniz. Hiçbirşey yok. Siz ne ayaksınız?" diyorlar gördükleri yerde. Hiç burda insanların emeklerini sömürüp, tiktok üzerinden etkileşim kasmaya çalışmayın.

Burdan DH kullanıcılarına sesleniyorum. Sakın ola bu çağrıya uyup bu işlere kalkmayın. Sonunuz benim ve arkadaşlarım gibi olur.

• Biz kullanıcılarınız eskiden gönüllü reklamınızı yapıyorduk. 3 sene önce Gigafiber geliyor dediğiniz yaşadığım mahallede (Pendik - Fevzi Çakmak Mh.) hiçbir şey yapmadınız. Yapıldıysa yazın herkesin herkes bilgilensin. Çamçeşme Mh. 3-4 sokak dışında hala altyapı yok. Kavakpınar Mh. aynı durumda kutu var hizmet yok. Her yerde yarım yamalak iş yapılmış. Türknet'e çevremdeki herkes dolandırıcı gözüyle bakmaya başladı. Eski "kullanıcı dostu" imajınızın dışına çıkmak için her şeyi yapıyorsunuz. Şimdi de tiktok reklamıyla kotaracaksınız öylemi ??? Bu gerçekten iş bilmezlik değil de nedir?

• Kaç yaşına geldim, Türk Telekom'un telefon kabloları vardır yıllardır. Toplasan 2-3 kere ya değişti ya değişmedi.

Böyle imzayla falan hiç gelmezler.

• Ben zaten daha önce de doldurmuştum formu. Komşular da doldurmuştu. Eskiden doldurulanlar sayılmıyor mu bu mahalle puanı için?

Bir de bu mahalle puanlarını il ilçe bazında nereden takip edebiliyoruz? Süreç şeffaf mı işleyecek yoksa siz mi açıklayacaksınız en yüksek puan toplayan mahalle şu oldu gibi? Mahallelerin aldığı puanları anlık olarak veya günlük olarak güncellediğiniz bir sayfa açılacak mı web sitenizde?

1)Süreç şeffaf değil ise yani siz "şu mahalle en yüksek puanı aldı" diyecekseniz insanların size olan (kuruma olan) ön yargıları (gigafiber için çoğu kişi mahallesinde imza atmayan kişi bırakmadı ama yine de gigafiber gitmedi oralara örneğin ve bu kisiler forumda da süreçleri paylastı hatırlarsınız) sebebiyle tepki çekeceğiniz aşikar.

2)Sitenizde anlık veya günlük güncelleyeceğiniz bir sayfa açarsanız il ilçe bazında mahalleleri takip edebiliriz.

• Ne alaka ki bu puan kasma sistemi. Zaten altyapi getirmek istediginiz icin form doldurtmadiniz mi? Hizmetten ziyade hizmete hizmet etmeye benziyor. Cok sacma.
  • Bölgemize özel kampanya sayesinde; 1000 e 1000 =349. Pravo. İnternet Performansında Sınırları Zorla: GigaFiber İstiyorum 

Şaka gibi; ama değilmiş, gerçek.İnternet Performansında Sınırları Zorla: GigaFiber İstiyorum 

Başvuran arkadaşlarında ; en kısa sürede Gigafibere kavuşmalarını temenni ederim.

• Ne kadar saçma bir sistem. Yani mahalleli istiyorsa fiber çek ama ihtiyacı olan az kitle olunca çoğunluk değilsin diye es geç öyle mi? Ne gerek var bunlara? Çekebildiğin her yere çek. Ya da alt yapıları ortak kurun. Bir anlaşamadınız şu noktada.

• Tarihi tam hatırlamıyorum, bundan yaklaşık 2-4 yıl önce Gigafiber istiyorum forumunu doldurmuştum, herhangi bir geri dönüş olmadı. Muhtemelen hiç takmıyorlar, şansa geliyor. Neyse ki yakın mahallelerde Gigafiber altyapısı başlanmış, bizi es geçmezler inş. @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeannen -- 14 Eylül 2024; 14:0:28 >
  • jeannen J kullanıcısına yanıt

Vall şöyle söyleyeyim Hocam bizim alt çaprazımızdaki (iki sokak da aynı caddeye bakıyor) sokakta 1.5 yıla yakın gigafiber var bizde hala yok bekliyoruz. Yani o işler "yakınıma geldi bana da gelir" gibi olmuyor. Onu geçtim iki üç mahalle var donut gibi çevtelenmiş bunlar. Ortadaki mahallelere inatla gigafiber getirmiyorlar. En kolayı ortayı donatmak ama bütçe ayırıp çekmiyorlar. En üstte belirttiğim gibi keyfi ilerliyor süreç. Ne talebe bakıyorlar ne sıraya ne de kolay kuruluma.

Bir de TurknetDestek forumu terk etti :) Cevap beklemeyin atık ondan.

• Türk Telekom alt yapılı türknet kullanıcısıyım. Memnunum ama bu kampanyayı çok gereksiz buldum. Talebe göre alt yapının geldiğine de inanmıyorum.
  • talep bıraktık indirim bekliyoruz

• MyStyL M kullanıcısına yanıt

maksat forumda konu açarak bedava reklam

hizmet miİnternet Performansında Sınırları Zorla: GigaFiber İstiyorum 

• Bunlar kaç senedir oldukları yerde sayıyorlar. Getir olan ortaklık bittikten sonra herhangi bir yatırım yapmadılar. Palavra sıkılıyor.

• Pazarlama ekibinin harcanacak bütçesi altyapı ekiplerinin harcanacak bütçesinden fazla olunca böyle oluyor. Ha bire reklam.

• Hali hazırda VDSL abonesi olanlara 3 ay %50 indirimi vermemek en büyük ayıp bence

• 5 yıldır turknet abonesiyim henüz bi kıyağını görmedim

• "Dünya Standartlarında İnternet" derken?!? İnternet Performansında Sınırları Zorla: GigaFiber İstiyorum 

sadece fiyatlarınız dünya standartında hatta üstünde, gerisi yalan...

• başkan şimdi gerekirse Bartın iline komple başvuru formu doldurturuz ama siz Bartın’a gigafiberi getirir misiniz problem orda..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.