Şimdi Ara

İnternetimin Kafası Azıcık İyi Gibi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlginç bi sorunum var. Netim sayfa dolaşımında ve youtube tarzı sitelerde video izlemek istediğimde bi hayli yavaş
    çok takılma donma vs durumlarla karşılaşıyorum. Yanlız buna mütakip bi dosya çektiğimde, 2 gb 'lık bir veri indirmek
    istediğimde 700 kb saniyeden aşşağı indirme olmuyor. Bunun nedeni ne olabilir. Google Chrome kullanıyorum..

• Bendede aynı sıkıntı var hocam
  • Acaba bu elektrik kesintileriyle alakalı olabilir mi ? :) Ben işin ilginci facebook 'ada hiç giremiyorum.
    Sayfaya erişilemedi diyor bu sorun oldugundan beri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beinvenido -- 1 Nisan 2015; 13:12:13 >
  • Facebook Youtube twitter şuan sorunlu. İnceden sansüre mi geçiliyor ne oluyor :)
  • Yani kısacası bu sorun benden kaynaklı değil diyebiliriz. Telefondanda çünkü bağlanamıyordum, 3G 'yi açtığımda sorun yok
    wifiye geçtiğimde çekim gücü iyi olmasına rağmen inanılmaz, delirtecek şekilde yavaşlıyordu. Clash of clans gibi oyunlarda sorun
    yok ama web 'de gezinti sırasında problem... Umarım yakın zamanda düzelir.

Buraya sormadan 5 dk öncede fiber internete bakınıyordum. Rezillik :)
  • Fiber internet kullanan arkadaşlar eminim vardır. Fiyat bazlı merak ediyorum sizce değer mi? Şuan normal 49₺ lik bi net pakedi kullanıyorum ama neti aktif olarak kullanan biriyim. Biraz baktım ilk sene iyiyde sonraki yıllarda azıcık yıpratma politikası var gibi hissettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.