Şimdi Ara

internetten bilgisayar parçası satın almak için site

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler, internetten satın almak bildiğiniz ucuz site var mı ? benim bildiğim eksen, inventus ve nova var fiyatları vatanla karşılaştırarak aralarında en ucuz novayı buldum vatanla arasında 40-50 liralık farklar var. Sizin de bildiğiniz böyle siteler var mı ?

• YeniKullanıcıAdı kullanıcısına yanıt
    Webdenal.com da ucuz öveni de çok ben şahsen kullanmadım ama deneyebilirsin.
  • sinerji ye bakabilirsin
  • xhaz kullanıcısına yanıt
    Bazı kartlar eksene ve vatana göre ucuz, ama benim istediğim kartlar daha pahalıydı. Teşekkür ederim.
  • Bizdehesaplı
    Webdenal
    Hızlıal
    Hepsiburada
    Gittigidiyor
    Kapidaode
    N11
    Ereyon
    Bilio

Fiyatları Bilmem Ama Bildiğim Siteler Bunlar Hocam , Bi Bakın Derim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinerji'de de 1-2 kart daha ucuz vatan ve eksene oranla, diğerleri daha pahalı. Aynı şey işlemciler içinde geçerli. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeniKullanıcıAdı -- 25 Ağustos 2015; 16:31:35 >
  • Webdenal hepsiburada hizlial sinerji en favori sitelerimdir urune bakar fiyati hangisinde uygunsa ondan alirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 25 Ağustos 2015; 16:40:01 >
  • istediğin parçanın fiyat listesine teknofiyattan bakabilirsin
  • VATAN DAN ALIN BİR PARÇA ARZALANDI MI KOLAYCA DEGİŞTİRİYORLAR FİYATLAR BİRAZ PAHALI OLSADA)
  • inventus
  • @son OYUNCU34 zaten neredeyse tüm elektronik alışverişimi vatandan yapmak zorundayım. Aldıklarımın yarısı sorunlu çıkıyor. Servise göndermeye üşeniyorlar, iade yapmaya üşeniyorlar. Mağazada ki yetkililer çok ukala kesinlikle alışveriş yapılacak bir yer değil..
    @Aerosol 34 inventus'ta fiyatlar pahalı, ama çoğu kişininde inventustan alışveriş yaptığını görüyorum. Bunun nedeni nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeniKullanıcıAdı

@son OYUNCU34 zaten neredeyse tüm elektronik alışverişimi vatandan yapmak zorundayım. Aldıklarımın yarısı sorunlu çıkıyor. Servise göndermeye üşeniyorlar, iade yapmaya üşeniyorlar. Mağazada ki yetkililer çok ukala kesinlikle alışveriş yapılacak bir yer değil..
    @Aerosol 34 inventus'ta fiyatlar pahalı, ama çoğu kişininde inventustan alışveriş yaptığını görüyorum. Bunun nedeni nedir ?

Başka kişilerden de duydum ama degiştiriyorlar mış .Nerde oturuyorunuz birde hangi şube rica etsem (şubeden şubeye degişiyor.
  • quote:

@son OYUNCU34 zaten neredeyse tüm elektronik alışverişimi vatandan yapmak zorundayım. Aldıklarımın yarısı sorunlu çıkıyor. Servise göndermeye üşeniyorlar, iade yapmaya üşeniyorlar. Mağazada ki yetkililer çok ukala kesinlikle alışveriş yapılacak bir yer değil..

Satış sonrası süper hizmet veriyorlar, müşteriyi el üstünde tutuyorlar paketlemeleri muhteşem geçen işlemci ve ssd aldım adamları tembih ettim güzel paketleyin die adamlar bildiğin özel parça ambalaj yapmış bir işlemciyi ambalajlamış sonra ssdyi sonra ikisini birden tekrar ambajlamış çıkartana kadar zor uğraştım
  • @Aerosol 34 Vallahi fiyatlar vatan fiyatlarına yakın, ama paran varsa güzel site gibi duruyor.
    @son OYUNCU34 Ankara Söğütözü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeniKullanıcıAdı -- 25 Ağustos 2015; 20:38:05 >
  • webdenal favorimdir kesinlikle güvenilir. =)
  • quote:

@Aerosol 34 Vallahi fiyatlar vatan fiyatlarına yakın, ama paran varsa güzel site gibi duruyor.
    @son OYUNCU34 Ankara Söğütözü

İYİ ŞUBE BİR SORUN ÇIKMAZ (FİYATLARADA KATLAN BENCE WEBDENAL COMLU SİTE GÜVENİLİR AMA SİNERJİDEN ALMA ÇÜNKÜ DAHA ÇOK YENİ BİR SİTE VE TEK ŞUBESİ VAR.
  • Fiyat önemli ise teknofiyat.com . Sorunsuz alisveris ve kaliteli hizmet ise inventus . Bahtima ne cikarsa muhabbeti varsa vatan . Kadiköyden elden alirim dersen eksen .

• quote:

evet beyler, internetten satın almak bildiğiniz ucuz site var mı ? benim bildiğim eksen, inventus ve nova var fiyatları vatanla karşılaştırarak aralarında en ucuz novayı buldum vatanla arasında 40-50 liralık farklar var. Sizin de bildiğiniz böyle siteler var mı ?

Webdenal gibi yerler var hocam. Ve bu siteler daha ucuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.