Şimdi Ara

İnternetten Sevgili Bulmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki Sonbahar KPS var.Malum memurluk sınavı.Memur olup işe başlarsam bir kaç aya kadar da evleneceğim.

Yalnız kazanamazsam asgari bir işte çalışmak zorunda kalacağım.Asgari maaşlı bir işim olursa evlenmeyeceğim.Çünkü çevremdeki asgari maaşlı ve evli olanlar resmen sürünüyor.Bunlar sürüngenler sınıfından mı diye de düşünmüştüm.(Burası şaka ve mizahi yönü)

Sonuçta asgari maaşlı işim olursa internetten birini bulup sevgi ihtiyacımı karşılamak istiyorum.(Sevgi bir temel ihtiyaçtır.25 yaşındayım.Bu yaşta olanlar herhalde neler hissettiğimi anlıyordur.)

Asıl merak ettiğim şu:İnternetteki kızların hepsi para için mi sevgili arkadaş arıyor yoksa gerçek sevgi için mi? Ben, beni sevecek olan kızı her şartta severim.Ama karşımdaki kızda beni her şartta sever mi? ve tanışınca yanıma gelir mi? Asıl sorum bu.

• netten olmaz bu işler... bir ömür paylaşacaksın.. asgari ücretle bi işe gireceksin bi bakmışsın daha sonra işler yolunda iiyi para kazanıyorsun. çok saçma düşünüyorsun... kusura bakma... sevmek evlenmek bir ömür paylaşmak bu kadar ucuz olmammalı... sevmek de senin elinde değil.. ben bu düşüncedeyim ben buna aşık olacam diyince olmuyo bu.. hele ki bir ömür paylaşacaksan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

netten olmaz bu işler... bir ömür paylaşacaksın.. asgari ücretle bi işe gireceksin bi bakmışsın daha sonra işler yolunda iiyi para kazanıyorsun. çok saçma düşünüyorsun... kusura bakma... sevmek evlenmek bir ömür paylaşmak bu kadar ucuz olmammalı... sevmek de senin elinde değil.. ben bu düşüncedeyim ben buna aşık olacam diyince olmuyo bu.. hele ki bir ömür paylaşacaksan...

Güzel düşünceli ve iyimsersin.Ama ben Doğu Akdenizde Yani Anadoluda yaşayan bir insanım.Çevremdeki İnsanların Aileleri kızlarına hep zengin erkek arıyor.Hatta KPS için dershaneye gidiyorum.Orada bir kız var 28 yaşında bekar hala zengin erkek gelecek diye bekliyor.Derste hocalar kızım git evlen diyor.

Akrabalarımızde genellikle hep zenginlerden evleniyor.Geçen düğüne gittim.20 yaşıdaki kızı 35 yaşındaki kel kafalı mühendise vermişler zengin diye.

• Kızlar senin kadar iyi ,dürüst değil... bizden daha şeyttan ,çıkarcı ,maddiyatçı oldukları kesin biliyosun... ki netteki bulduğun kızların 10 da 9 unun gerçek aşkı aramadığı kesin... "öyleyse böyle" taktiği uygula dicem ama ne istediğini bilmiyorum .. belki de sen sevgi istyiyosundur bu da netten zor çıkar... git etrafındaki kızlara takıl ..netteki kızı tanımak daha zor oluyo çoğu zaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Barış1

Güzel düşünceli ve iyimsersin.Ama ben Doğu Akdenizde Yani Anadoluda yaşayan bir insanım.Çevremdeki İnsanların Aileleri kızlarına hep zengin erkek arıyor.Hatta KPS için dershaneye gidiyorum.Orada bir kız var 28 yaşında bekar hala zengin erkek gelecek diye bekliyor.Derste hocalar kızım git evlen diyor.

Akrabalarımızde genellikle hep zenginlerden evleniyor.Geçen düğüne gittim.20 yaşıdaki kızı 35 yaşındaki kel kafalı mühendise vermişler zengin diye.

TR'de bu mantık çok var... kızı olan aileler bunu çok uyguluyo ..kimse kızmasın ama bu biraz cahillik göstergesi.. 20 yaşındaki kıza 30-35 yaş adamı ? genelde de bu gibi durumlarda kız ya okumuyo oluyo yada üni. okumuyo oluyo yada hedefi olmuyo yada basit bi işte çalışırken everiveriyolar... bu kızlara acıyorum valla ben yzık değil mi gencecik kıza ? ama kız da istiyosa bize diyecek birşey düşmez...

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Kızlar senin kadar iyi ,dürüst değil... bizden daha şeyttan ,çıkarcı ,maddiyatçı oldukları kesin biliyosun... ki netteki bulduğun kızların 10 da 9 unun gerçek aşkı aramadığı kesin... "öyleyse böyle" taktiği uygula dicem ama ne istediğini bilmiyorum .. belki de sen sevgi istyiyosundur bu da netten zor çıkar... git etrafındaki kızlara takıl ..netteki kızı tanımak daha zor oluyo çoğu zaman.

Geçmişte ki Bir haberi hatırlıyorum.Türkiye ye ilk internet geldiği zaman İnternetten tanışan iki genç birbirini sevmişti.Haberciler buluşma anını çekmişti.

İnterneti ararştırıyorum türbanlı kızlar bile kendilerine site kurmuş sevgili arıyor.(Muslima.com) Her ne kadar içlerinde samimi olmayanlar olsada gerçekten samimi olanların da sevgili aradığını düşünüyorum.

• kardeş burası türkiye
    abazası bol bir ülke
    sevgili arayan kız gerçek hayatta bulamıosa internette arıosa

uzak dur

o kızın mutlaka ya bi yerinde ya da kafasında sorun vardır.

bi defosu vardır.

sevgi olayına gelince

onu internette bulamazsın.
  • bence 20 yasında kızın 30-35 yaşındaki zengin biri evlenmesi cok normal.20 li yaşlarıda parası olmayan bir delikanlı gerçek aşkıda bulamamışsa ileri yaşta mantık evliliği arıyor sözünden çıkmayacak ev kadını alabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.