Şimdi Ara

İpad 2 ekran renkleri değişti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki gün önce ipad 2'mi sehpaya koyacakken birden halıya düştü. İpadi elime aldığımda ekrandaki renkler bu hale dönmüştü. Sorun yazılımsaldır deyip restore attım ama hala bu halde. İpadde kılıf olduğu halde bu hale geldi. Her şey düzgün çalışıyor fakat ekranın renkleri bozuldu. Ne yapmamı önerirsiniz ? Sizce serviste garantiye sokabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer-Revenge

İki gün önce ipad 2'mi sehpaya koyacakken birden halıya düştü. İpadi elime aldığımda ekrandaki renkler bu hale dönmüştü. Sorun yazılımsaldır deyip restore attım ama hala bu halde. İpadde kılıf olduğu halde bu hale geldi. Her şey düzgün çalışıyor fakat ekranın renkleri bozuldu. Ne yapmamı önerirsiniz ? Sizce serviste garantiye sokabilir miyim ?

Şarj yerine çekiçle vur öyle bi videoda vardı Youtube'da araştır çekiçle biryere vurunca düzeliyordu (ciddiyim)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi kendine iki gün içinde düzelir. Aynısı abimin ipad 2'sine de oldu. Uçakla geri dönerken düzelmiş kendi kendine. Olmazsa hafif darbeye maruz bırakman lazım arkadaşın dediği gibi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer-Revenge

İki gün önce ipad 2'mi sehpaya koyacakken birden halıya düştü. İpadi elime aldığımda ekrandaki renkler bu hale dönmüştü. Sorun yazılımsaldır deyip restore attım ama hala bu halde. İpadde kılıf olduğu halde bu hale geldi. Her şey düzgün çalışıyor fakat ekranın renkleri bozuldu. Ne yapmamı önerirsiniz ? Sizce serviste garantiye sokabilir miyim ?

Ekranın soketi cikmistir.(yerinden oynamistir)
    Basit bir is.

• Çok basit bir iş.Türk işi tamir ile.Orasına burasına önüne arkasını tokatla düzelecektir.Aynı vga kabloların oynaması gibi.
  • Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Servise gönderdim değişim kararı çıktı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.