Şimdi Ara

Ipad ve usb!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, bu sefer ciddi arastirmama ragmen sorunun kaynagini bulamadim ve cozemedim :((( arkadasim bana ipadini verdi cunku alet evde yatiyordu surekli... Eve eldigimde restore etmek icin usb ile pc ye bagladim ama bilgisayar usb den cihazi tanimiyor itunes dahil hicbir sekilde jicbir pro tanimiyor cihazi :/ gerekli olan tum temel islemleri yaptim (itunes yeniden yukledim,baska kabloyla bagladim, baska pc ye bagladim,dfu moda aldim vs.) ancak hicbir sekilde olmadi... İsguzar arkadasimda ipadden tum ayar ve verileri sifirla ya tiklAdi. Cihaz sifirlandi ancak simdide itunes simgesi cikiyor aktif olmasi icin... Usb ye yine bagladim ama windows cihazi tanimiyor!!! Uyariyi ingilizceye cevirip yabanci sitelerde aradim ama bulamadim yine... Bana yardimci olabilecek uzman arkadaslara simdiden tesekkurler...

• Bi mac bulup dene.

O da olmaz ise fiziksel bir hasar olusmus demektir. Servis yolu gozukur.
  • Mac bulmam imkansiz gibi :/ artik son care deneyecegiz... Tesekkurler
  • Baska bi kablo denediniz mi ?
  • Farkli kablolar ve farkli pc ler ile denedim evet :/ ama sonuc ayni
  • Denetim masasi - yonetimsel araclar - hizmetler uzerinden apple mobile device i aktif yapin. Baslangicta otomatik baslasin.
  • Cihaz uzerinden restore deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

Denetim masasi - yonetimsel araclar - hizmetler uzerinden apple mobile device i aktif yapin. Baslangicta otomatik baslasin.

yaptım iphone4 kullanıyorum onda sorun yok :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Cihaz uzerinden restore deneyin

arkadaşım yanımda restore yaptı yani kayıtlı ayarları ve verileri sıfırla yaptı şimdi itunes simgesi çıkıyor aktif olmak için :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: candyman

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Cihaz uzerinden restore deneyin

arkadaşım yanımda restore yaptı yani kayıtlı ayarları ve verileri sıfırla yaptı şimdi itunes simgesi çıkıyor aktif olmak için :(

benzer bir durum geçen yaz ipod touch'ıma olmuştu, ipodun üzerindeki port bozulduğu için garantiden yenisiyle değişti, ama garantisiz cihazsa tamiri de yapılır herhalde.
  • Sanirim ayni problem bu da :(( sarj aliyor pc taniyamiyor demekki donanimsal... Bir de yabanci bi forumda simdi buldum, ayni sorunu yasamis birisi ve degisim yapmis apple... 29 agustosa kadar uluslararasi garantisi var, yarin goturecegim bakalim...
  • aklına başka çözüm gelen yada bilen varmı?
  • Up!
  • UP ÜSTÜ UP :)
  • bende de aynı sorun vardı, garanti kapsamında port değişti. sorun düzeldi.
  • İreble DFU moda alıp dene.
  • Dostum usb soket degisti dedin ve beni mutlu ettin... Sarj oluyor ama pc tanimiyordu dimi? Nerde yaptirmistin?
  • aynen öyle. bilgisayardan da prizden de şarj oluyordu. ama bilgisayar asla görmüyordu. farklı kablolarla farklı bilgisayarlarda denemiştim bir faydası olmamıştı. şarj soketi değişince sorun halloldu. ben garanti kapsamında genpa'da değiştirttim ama özel servislerden haberim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.