Şimdi Ara

ipaq 614c çöktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle herkese mrblar.ben cihazıma sbp mobilshell programını kurdum ve cihaz bi süre sonra kitlendi.açıp tekrar denedikten sonra windows mobile yazısı çıkıyo uzun bi süre bekledikten sonra siyah bi ekran geliyo ve cihaz öle kalıyo.acilen ne yapmam konusunda yardımcı olabilir misiniz?eğer servise gitmesi gerekiyosa hemen yollicam yarın.lütfen acilen öneri veya çözüm bekliyorum.şimdiden çok tşkler.kolay gelsin...

• hardreset atıcaksın
  • arkadaşım 614c lerde bu sorun çok oluyor yeni bir yazılım çıkmış ve daha hp nin sitesinde yayınlanmamış. teknikservise götürdüm yüklediler. ha ne oldu diyeceksen daha kötü oldu :))) mobile shell yerine spb pocket plus yükle onun menülerini ayarla ve spb backup programıyla bir backup dosyası oluştur. sonrasında yer kaplamasın diye spb backup ı sil. sadece backup yapacağın program hafıza kartında kalsın. ancak böyle çözebildim ben. ama önce teknik servise götürmen şart. aldığım ikinci hp pda bu 614c. bir daha hp ye elimi sürmem. 1ghz toshibayı bekliyom.
  • Aslında Spb back up programını her zaman kullanmak lazım.Cihazınızın stabil olduğu bir zamanda backup alın ve dursun böyle bir sorun yaşarsanız hard reset atar.Sonra back up yaparsınız ve sorun kalmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.