Şimdi Ara

Iphone 2g Alıcam Yardım Lutfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1-Blackberry bold 9000 verıp ıphone 2 takası yapılırmı? Sız olsanız yaparmısnız?
    2-Takas edılecek telefonun yanındakı ses\sessız tusu bozulmus bunun fıyatı nedır tamır konusunda basından gecen arkadaslar ya da telefon tamırcısı arkadaslar yardım ederse sevınırım
    HERKEZE IYI FORUMLAR

• onu alacağına, 3 gs al...
    hiç bakma 2 g ye..
    3 gs alırsan 3 sene rahat gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warfeet
    onu alacağına, 3 gs al...
    hiç bakma 2 g ye..
    3 gs alırsan 3 sene rahat gider.

Hocam yorumun ıcın tesekkur ederım ama maddı olarak acıgım var onun ıcın bole bı soru soruyorum
  • Hocam en azinda 3g al cok rahat edersin sahibinden.com da 400-500 arasina satiliyo senin telefonu 400 e satarsin rahat 100 tl koydun mu alabilirsin. Genede butcem yok diyisa 2g al blackberry den cok daha rahat tusu 50 tl ye yaptirirsin. Ha burada bende iphone 3g var takas yapabiliriz ama wifi si bozuk aglari gormuyo aksesuarlari var temiz dusunursen pm at
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrcskn
    Hocam en azinda 3g al cok rahat edersin sahibinden.com da 400-500 arasina satiliyo senin telefonu 400 e satarsin rahat 100 tl koydun mu alabilirsin. Genede butcem yok diyisa 2g al blackberry den cok daha rahat tusu 50 tl ye yaptirirsin. Ha burada bende iphone 3g var takas yapabiliriz ama wifi si bozuk aglari gormuyo aksesuarlari var temiz dusunursen pm at

Hocam tesekkur ederım wıfı onemlı benım ıcın yorumlarınız ıcın ayreten tesekkur ederım ıyı forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.