Şimdi Ara

iphone 3G office dosya görüntüleme sorunu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en sonunda garantili ve unlocked bir iphone alabildim

ancak sabırsızlıkla beklediğim ürün beni hüsrana uğrattı 16 gb sığası olan ve dünyada bu kadar devrim yaratabilen bir cihaza office dosyasını yükleyemiyor ve görüntüleyemiyorsunuz

itunes hesabından 1 kaç dolar ödeyerek MobileFinder diye bir program yükledim ancak beklentilerimi malesef karşılamadı program 3 - 4 mb lık dosyaları açabiliyor max. daha yüksek sığalı dosyaları malesef görüntüleyemiyor " low memory " uyarısı veriyor sürekli... böyle bir cihazın bu kadar basit ve gerekli bir özelliğinin olmaması üzüntü verici

cihazı aldığımdan beri bu sorunu çözmek için mevcut programları ve yorumları inceledim...ancak tatmin edecek bir sonuç elde edemedim

jb'siz office programlarını iphone da görüntüleyecek sorunsuz bir program bilen varsa lütfen paylaşsın....

ayrıca air sharing , Files , FileMagnet , Files , Folders , vs gibi office dosya görüntüleme programları ile ilgili tecrübesi olan arkadaşların tecrübelerini paylaşmasını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi More-TR -- 5 Ekim 2008; 0:35:49 >

• ben de 2.1 orjinal itouch var . ve jb siz office dosyalarını açmak istiyorum . apple storedan birkaç dolara prgoram indirdim ama nasıl kullanancağımı bilmiyorum daha doğrusu nasıl dosya atacağımı bilmiorum ( wireless de yok )..
  • valla hocam ben docs programını kullanıyorum ama ole yuksek mb lı dosyaları hıc denemedım bırde fıles programı var onu dene
  • slm
    Ayni sorun bende de var isim icabi office dosyalarini acmak be kullanmak zorundayim 3G de kullanabilecegimiz bir office programini bende ariyorum yardimci olabilecek arkadas var mi?
  • bu docs programına pcnizdeki dosyalarını nasıl atıosunuz ? .. wireless olmadan..
  • En basiti, kendi mailinize word dosyalarını mail e ekleyerek mail atın, iphone dan maile girerek okuyun. En basiti bu, docs programıyla ilgili klasöre word excel pdf dosyalarını atarak açabilirsiniz ama bu dosyaları ilgili yere yüklemek için bilgisayarda wi-fi ile iphone a girmeniz lazım.
    Birde excel dosyaları oluşturabileceğiniz basit bir excel uygulaması var spreadsheet, ücretli ama jailbreak yaptı iseniz appshare den indirebilirsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.