Şimdi Ara

iphone 3gs sadece 2 soru var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bana tanıdığım biri kendi farklı bir telefon aldığı için iphone 3gs modelini verdi.Sorulara gelecek olursak

1- eski bir telefon olmadığını biliyorum ancak telefon hem bedava hem de sıfır gibi olduğu için kullanmak istiyorum.telefonu sadece mesaj,konuşma ve internet için kullanacağımdan avea'da geçeceğim en uygun paket hangisi olur?

2- bir de telefon hakkında genel yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

Teşekkürler.

• Avea eşsiz tarife die bir tarife var her yöne 1000 dakika 1000 sms 2 gb internet 24.5 TL.

telefon idare eder yani sonuçta 2007'de çıkmış bir telefon ama apple olduğu için zamanında çıkmış telefonlara göre daha iyi iş görür, 2000 model mercedeslerin 2010 model renolardan daha güzel olması gibi bişey yani
  • Bazı şeyler kısıtlı olacaktır ama çoğu işinizi görür üstelik ücretsiz almışsınız eskitebildiğiniz kadar eskitin çok kötü bi cihaz degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 dk avea içi konuşma 1000 sms her yöne 1 gb net 19 tl avea yıkılan paket. 3Gs de eski telefonum 2 yıl kullandım zamanında iyidir hoştur severim kendisini 2014 yılında hala kullanılabilicek iş gören bir cihaz hayırlı olsun.

• akadaşlar öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.telefon bana geldiğinde ben de e51'i kullanmaya devam ettim.iphone'u daha çok tablet gibi evde kablosuz internetten simkart olmadan kullandım.şimdi yeni yeni alışıyorum.avea yıkılan paket iyi gibi duruyor.
  • İyi cihazdır üstünde ıos 6 var cogu programı acar bazı programlarda güncel olmadıgı için sıkıntı cekersin şimdiden hayırlı olsun

• Yıkılan pakete yeni üye alımı yok bildiğim kadarıyla

• yıkılan paket tarih oldu hocam yeni moda 23 tl lik paketler adını unuttum ama 2gb+düşük hızda sınırsız net ve baya bi dk sms vardı bilen yazar şimdi
  • Avea' da Woops vardı. Bide şimdi reklamı yapılan bi paket var çok ucuz.
    Telefon için diyecek pek bir şey yok. Eski bir telefon ve çoğu güncellemeyi almıyor. Uygulama sıkıntısı çekmediğiniz sürece kullanabilirsiniz.söylediğiniz özellikler için ise hayli hayli kullanılır zaten.
    Hayırlı olsun.

• Eski ama bedava deneyin ve görün bizede anlatın
  • eskidir ama rahat rahat kasmadan çoğu uygulamayı açar, hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.