Şimdi Ara

İphone 4 #Ankara stok durumu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
13.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell'den (veya vodafondan) kontratlı aldığın zaman 2 yıl turkcell hat kullanacak şekilde kontratlı alıyorsun. hem 2 yıllık hat parası hem iphone parasını taksitle ödüyorsun işte... kontratsız aldığında sadece iphone alıyorsun istediğin hattı kulllanıyorsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Arkadaşlar bu kontrat olayı ne oluyor tam olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 31 Ekim 2010; 14:41:26 >
  • Optimum MediaMarkt'ta Turkcell standında 3 tane kontratlı 16gb mevcuttu 1 saat önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 31 Ekim 2010; 15:54:38 >
  • Panorada
    bimeks, turkcell, vodafone, teknoasa ya baktım. Hatta kipa ya bile baktım
    yok yok yok
    ama turkcell kontratsız da satılabilir merkezden gelen telefona bağlı didi
  • Arkadaşlar iyi akşamlar herkese. Ben Ankara'da, 16GB "kontratsız" iphone4 alacağım. Yarın gün boyu evde olmayacağım ama sürekli cep telefonumdan burayı takip edeceğim. Rica etsem aradığım şekilde Ankara'da bulanlar burada paylaşabilirmi? Ona göre bu gelen partiyide kaçırmak istemiyorum. Eğer bulursam bende yazarım buraya. Teşekkürler.
  • Evet lütfen paylaşalım zira ben de kontratsız alacağım. Vodafone kontratlı gelse de onlardan alsam ama daha gelmeyecek gibi :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeemen -- 1 Kasım 2010; 9:00:32 >
  • ben de haber bekleyenlerdenim :) eger haber alırsam hemen buraya yazacagım ben de.
  • ankara'dakiler..... ne haberler var?
  • arkadaslar az once cepa dak' TIMe ve Teknosaya sordum. cevap tabiiki ayni YOK. ne zaman gelir diye sordugumda da bu ay icinde diye bi cevap aldim maalesef. demekki yine husran.
  • ben iştecelliyim. iki gün önce müşteri temsilcisini arayıp kontrat yaptım. cihaz bugün geldi.iştecelliler böyle alabilirler
  • Birşey söyleyimmi, paramızla rezil oluyoruz resmen. Şu hale bak ekmek kuyruğu gibi oldu bu iş. İnsanları bu hale sokmalarına gerek yok bence, ama insanlarımızda da suç var. Tcell yada Vfone hakikaten ne zaman cihaz gelcecğini bilmiyorlarmı sizce? Yada sitelerine ufacık bir bilgi linki eklemeleri bu kadarmı zor? Arkadaşlar, bu adamlar bu şekilde davranarak bu cihazın reklamını yapıyorlar ve buda daha cazibeli bir hale getiriyor durumu.
  • etlik metro grosmarkete gidip adınızı yazdırmanızı öneririm vodafone için hem sıra azdır hemde çalışan arkadaş çok dürüst ve ilgili ordan aldım kendiminkini ondan biliorum
  • bestbuy ı aradım. tedarik sürecinde gelcek ama tarih belli dğeil dedi.
  • best buy a gelse keşke ya normal fiyatıyla anca ordan alabiliriz gibi timlerin 1600 den bu kıtlıkta vereceğini hiç sanmıyorum :(
  • Stoklarda sorun yok arkadaşlar rahat olun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.BaRiS

Stoklarda sorun yok arkadaşlar rahat olun...

bu ne demek?
  • Armada timde "kontratlı" olarak satılmak üzere 2 adet iphone 4, bugün saat 11.00 sularında mevcuttu, kontratsız fiyatları sorduğumda 16gb lığa 1800TL, 32Gb lığada 2150 TL fiyat aldım, ancak kontratsız satış yapmayacaklarını söylediler. Bunlara ek olrak uzun bir sürede 32 GB gelmesini beklemiyoruz dediler. Bu fiyatları duyunca sözleşmeli 16gb olan modele yöneldim ancak hat üzerime olmadığı için alamadım telefonu, zamanında vermiş olduğum 12 aylık internet taahhütü yüzünden hattı üzerime alamıyorum çok sinir bozucu
  • artık gelsin yaaaaaaaaaaaa
  • kimse bişe bilmiyo mu!
  • optimumda TİMde ve mediamarkt ta yoktu. gelmiş ama bitmiş tabii ki kontratlı olarak. arada geliyomus dediklerine göre. baska bile duyan yok mu ankarayı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.