Şimdi Ara

iPhone 4 Arka Kapaktan Ses Geliyor..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar. Az once birsey farkettim, iPhone ile elma sembolu arasinda biryere haff bastirinca ses geliyor tak tuk diye. Sisik gibi sanki sese bakarsam. Nedeni ne olabilir arkadaslar ne yapmam gerekir ??

• normal bir durum mu yoksa herhangi bir anormallik mi anlayamadım .. :S moral bozuyor ancak can sıkıyor..
  • bendede başladı budurum... her zaman yapmıyor ama...
  • evet çok can sıkıcı bir durum. elektronik aletlerime gözüm gibi bakarım çok ilgilenirim onlarla. daha önceden olsa bu durum kesin farkederdim...
    dün kılıfından çıkardım arkada jelatin yoktu arkayıda jelatinledim ön arka korumalı olunca arka koruma kapağını çıkardım bende acaba cepte zorlanıyor mu diye düşünüyorum.. :S
  • Daha önce böyle bir başlık vardı aratırsan çıkar ve bendede aynı problem vardı arka kapak sürekli çıt çıt ses yapıyordu, arka kapağı 2 kez söküp temizledim kontrol ettim ve dikkatlice taktım düzelmedi, dün daha fazla ses yapmaya başlayınca sinirlenip tekrar söktüm ve düzelmez artık diye takarken vidalari daha fazla sıktım ve artik ses yok tam oturdu; yani ses vidalarin gevsemesinden dolayi olabilir kapagi dikkatlice cikarip takmani oneririm, söküp takarken dikkat et vidalara zarar verme ;)
  • Garantiyi yemeyelim :)
  • Haklisin ben iphone u yurtdisindan aldm, gerci vidalara zarar vermeden acarsan veya acmadan sıkmaya calisirsan bisey olmaz ama tabi tercih senin, garantiye de verebilirsin istersen onlar kapagi sokup taktiklarinda duzelecektir buyuk ihtimalle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

Selam arkadaslar. Az once birsey farkettim, iPhone ile elma sembolu arasinda biryere haff bastirinca ses geliyor tak tuk diye. Sisik gibi sanki sese bakarsam. Nedeni ne olabilir arkadaslar ne yapmam gerekir ??

Telefona bişey oldumu sesten sonra ? Sorunu bulabildiniz mi acaba ? Bendede ses var çıt çıt diye kameranın yakınında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

Selam arkadaslar. Az once birsey farkettim, iPhone ile elma sembolu arasinda biryere haff bastirinca ses geliyor tak tuk diye. Sisik gibi sanki sese bakarsam. Nedeni ne olabilir arkadaslar ne yapmam gerekir ??

Telefona bişey oldumu sesten sonra ? Sorunu bulabildiniz mi acaba ? Bendede ses var çıt çıt diye kameranın yakınında.

Kendiliğinden kayboldu hocam sonra.. Telefonda bir sorun yapmadı hiç

• Klavye ile yazı yazarken arka kapaktan çıt çıt ses geliyordu.Tornavida ile vidaları sıktım ses gelmemeye başladı.Sorunu çözemeyen arkadaşların denemesini öneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.