Şimdi Ara

IPHONE 4 mü BB 9900 BOLD mu alayım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın turkcellden telefon alacağım.Ama bb mi yoksa ip4 mü alayım karar veremedim.Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

• İş icabı BB kullanıcısıyım, Iphone almadığım için pişmanım.
  • İkiside Farklı Kulvarlarda.. Sizin İhtiyaçlarınız ne? Ona göre öneri yapalım..

Eğer Uygulamalar Sizin İçin Önemliyse İPHONE 4 Önerırım..

Fakat Sadece Mesajlaşmak Yada Face,BBM VS. İşlerle Ugraşacaksanız Yada Mail Gibi.. O Zaman Blackberry 9900 Önerırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manuel Neuer -- 15 Ekim 2011; 18:43:35 >
  • Bence iPhone 4 alın. Daha kullanışlı olur. QWERTY telefonlara alışkın değilseniz özellikle.
  • ben uygun fiyata neo-ray al derim 4S çıktı 4 almansaçma İnternet perfromanslarıda aynı 55-60tlye
  • valla 1.5 senedir q klavyeli telefon kullanıyorum.Aslında fazla önemli değil uygulamalar gerekli uygulamalarda zaten bb app worldde mevcut.Hiç dokunmatik kullanmadım.BBM kullanan arkadaşım fazla o yüzden bb düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayb227

valla 1.5 senedir q klavyeli telefon kullanıyorum.Aslında fazla önemli değil uygulamalar gerekli uygulamalarda zaten bb app worldde mevcut.Hiç dokunmatik kullanmadım.BBM kullanan arkadaşım fazla o yüzden bb düşünüyorum

O Zaman Dogru Karar 9900 Hocam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.