Şimdi Ara

iPhone 4S Kullanıyorum Sanırım Virüs Girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda yeniyim beni iphone konusunda bilgilendireceğinizi düşünerekten foruma bugün üye oldum. Neyse lafı fazla uzatmanın anlamı yok. Konuya geçiyorum;
    Başlıktada olduğu gibi iPhone 4S kullanıyorum bugün telefonumdan pc'me fotoğraf atarken bir dosya ile karşılaştım silmeye çalıştım fakat başaramadım. Daha önce duyduğum yani forumlarda okudum iPhonelara virüs girmiyormuş bildiğim kadarıyla iOS sürümüm 5.1.1 jailbreak yapmadım. Benim sorunum şu ss aldığım fotoğrafı ek olarak konuya ekliyorum bir bakıp bana cevap verirseniz sizlere minnettar olurum.

iPhone 4S Kullanıyorum Sanırım Virüs Girdi

• Jailbreak yoksa kardesim virüs girmez yuksek ihtimalle. Çünkü Apple güvenlik konusunda çok titiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreak yapmam zaten ama o dosya beni çok fazla endişelendirdi ya daha önce hiç görmedim çünkü yoktu böyle bir şey silmek istediğim zamanda silemiyorum dosyanın adı bile yok hard disk olarak görünüyor. Bir yandan da düşünüyorum acaba windows'un telefonu tanıması için sistem dosyası olabilir mi diye düşünüyorum ama dediğim gibi ilk defa görüyorum bu dosyayı böyle bir sorunla karşılaşan var mıdır acaba?
  • dosyanin bulundugu yere bisi koyabilior musun geri? hayir.sadece alabiliorsun o klasorden fark ettiysen..peki o klasore fotoraf nasil ekleniyor? ya cam ile cektiklerinden yada netten indirdiklerinden.netten indirdiklerindende sadece belirlenen formattaki fotoraf lar gidior oraya..yani demek istedigim oraya virus girmez.jbsiz ios dosya tasimaya tamamen kapali o actigin klasorde..ayrica 2kb bir virus icin az bir boyut.yuksek ihtimalle sistem dosyasi gibi bisi.jailbreak yoksa hic korkma derim ben(cumleler anlasilmaz oldu sanirim aksamdan kalmayim k.bakma dostum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten klasörü ben açmadım fotoğraf çekmeye başladığım zaman kendi otomatik olarak açtı. Jailbreak yok zaten yapmam da telefonun orijinalliğini bozmak istemem açıkçası bu arada çok teşekkür ederim dostum içimi rahatlattın valla akşamdan kaldıysan da olsun ya mühim değil anladım ben seni merak etme dostum ama o dosyayı görmekte çok fazla sinirlerimi bozmaya başladı ya itunes'ten telefonu yedekleyip fabrika ayarlarını geri yüklesem kurtulurmuyum acaba o dosyadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilguleryuz

Zaten klasörü ben açmadım fotoğraf çekmeye başladığım zaman kendi otomatik olarak açtı. Jailbreak yok zaten yapmam da telefonun orijinalliğini bozmak istemem açıkçası bu arada çok teşekkür ederim dostum içimi rahatlattın valla akşamdan kaldıysan da olsun ya mühim değil anladım ben seni merak etme dostum ama o dosyayı görmekte çok fazla sinirlerimi bozmaya başladı ya itunes'ten telefonu yedekleyip fabrika ayarlarını geri yüklesem kurtulurmuyum acaba o dosyadan

pm attim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virüs PC'De olabilir ki PC virüsüne benziyor o klasörü virüslü gibi gösteriyor windows
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.