Şimdi Ara

iPhone 4S SES YANKI PROBLEMİ İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 4s telefonum konuşurken gelen sesi yankı yapıyor ve benim sesim doğru gitmiyor konuşan kişi sesini tekrar duyuyormuş sorun ne acaba ?

• Hocam donanımsal bir problem olması bence muhtemel ama yinede bir restore yaparsanız enazından bu ihtimal ortadan kalkar sorunun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğunu anlarsınız...

Edit: Şebekeden dolayıda olması muhtemeldir, 3G kapalı durumdayken denemediyseniz deneyin arasıra böyle şeyler olur ama devamlı oluyorsa yukarıda söylemiş olduklarımıda denemenizde fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahmut-Keskin -- 28 Eylül 2013; 11:21:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

Hocam donanımsal bir problem olması bence muhtemel ama yinede bir restore yaparsanız enazından bu ihtimal ortadan kalkar sorunun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğunu anlarsınız...

Edit: Şebekeden dolayıda olması muhtemeldir, 3G kapalı durumdayken denemediyseniz deneyin arasıra böyle şeyler olur ama devamlı oluyorsa yukarıda söylemiş olduklarımıda denemenizde fayda var.

dfu moda alıp restore edicem ozaman tşkler
  • Yalnız sürümünüze dikkat edin hangisini kullanıyorsunuz bilemiyorum ama ios 7' ye zorunlu geçiş yapmış olursunuz.
  • quote:

Yalnız sürümünüze dikkat edin hangisini kullanıyorsunuz bilemiyorum ama ios 7' ye zorunlu geçiş yapmış olursunuz.

ios7 deyim düzelme ihtimali varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTRa[HRN]STaR07

quote:

Yalnız sürümünüze dikkat edin hangisini kullanıyorsunuz bilemiyorum ama ios 7' ye zorunlu geçiş yapmış olursunuz.

Hocam o zaman sorun yok dene bi olmazsa donanımsaldır zaten ama yinede başka arkadaşlarında fikrini al derim sana yanlış birşey yapmayasın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExTRa[HRN]STaR07

quote:

Hocam o zaman sorun yok dene bi olmazsa donanımsaldır zaten ama yinede başka arkadaşlarında fikrini al derim sana yanlış birşey yapmayasın.

iyice kötü oldu sesim gitmiyor şimdide
  • Hocam dediğim gibi bi restore yap bakalım düzelme olur belki.
  • quote:

Hocam dediğim gibi bi restore yap bakalım düzelme olur belki.

yaptım olmadı
  • şarj soketinin altını temizle olmaz ise değişimini dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

şarj soketinin altını temizle olmaz ise değişimini dene

yeni değişti sarj soketi bunun mikrofunu nerde orayı temizlicem bulamadım :D altına temizliyim
  • Hocam tamir gördü ise cihaz arka kapağını acın cihazın benim eski telde home tuşu tamirinden sonra öyle yapıyordu adamlar parçaları sağlam takmamışlar söküp takacaksın mikrofon soketini diğer parçalara da bir bak sonra arka kapağı tak videla sorun çözülür .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imate -- 28 Eylül 2013; 13:52:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.