Şimdi Ara

iPhone 5 Kameradaki Mor Leke

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 5 aydır var bu leke. Sanırım masada çevirirken çizildi.Sizce servise versem yaparlar mı? Telefonu geçen yıl Kasım ayında Turkcell'den aldım.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1567838/1e1b59b0-6c33-4fe1-831f-d072553ad61d.jpg
     iPhone 5 Kameradaki Mor Leke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenBlock -- 23 Ekim 2013; 21:06:30 >

• up up up
  • benzer bir mavi lekede bende var ne yaptıysam kurtulamadım ya kendim sökecem yada garantiye gidecek sanırım.
  • FrozenBlock F kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 5 ile kamera lensini korumak adına özel bir mineral kullandı ki kendisi safir ve rengi birazcık mora çalıyor. Bu sebeple bazı kameralarda fotoğrafların ışık kırılmasına göre mor renkte çıkması sorunu yaşandı. Tahminim şu ki kamera lensini koruyan safir camda ufak bir hasar - çizik - kırık oluşmuş ve fotoğraf çekerken buraya düşen ışık kırılarak mor bir leke bırakıyor fotoğraflarında.

Bu tamamen benim yorumum ama mantıklı değil mi

Edit Akbayram : kullanıcı hatası olmakla birlikte ekranı kırık cihaz için bile duruma göre ücretsiz değişim yaparız dediler yanımdaki müşteriye, şansını dene derim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gundogducagri -- 20 Nisan 2014; 23:04:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.