Şimdi Ara

iPhone 5s Touch ID

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, şu touch id beni çıldırtıcak gerçekten parmağımı düzgün bir şekilde okutuyorum ilk 5-10 seferde sorunsuzca her şekilde açılıyor fakat çok kısa bir süre sonra okutmamaya devam ediyor. Gerçekten deli ediyo bir yerden sonra alma sebebim belkide bu gül gibi 5 imi bırakıp buna geçtim bununda böyle sorunu var. 7.1 sürümünde çözülür mü bir bilgi var mı bunun hakkında?

• Cihazınızda sorun olduğunu düşünüyorsanız servisine yollayın.?
  • Bence sizin parmagınızda sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Bence sizin parmagınızda sorun var
    Parmak yiyorsanız okumaz. Başka bir parmağınızı deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Honanım Daber

Parmak yiyorsanız okumaz. Başka bir parmağınızı deneyin

Alıntıları Göster
    Hayır parmaklarımda sorun yok ayrıca bir tek benim cihazımda değil tanıdığım birinin cihazında da böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: RRRRRRRRR

Hayır parmaklarımda sorun yok ayrıca bir tek benim cihazımda değil tanıdığım birinin cihazında da böyle

Kendinizde diorsunuz diger cihazlardada war diye...bnimde keza ayni sekilde ve bunun cozumu basit..
    Baktin okumadi parmagini. O parmagini pantoluna sur 2 kere snra okuyor...soncta bu filimlerdeki gibi tarama degil o kadar beklememek lasim..ama belkide biraz surumden kaynaklaniyor olabilir ..yada bakin şu en cok olan durum genelde bu sekilde oluyor biriyle telefonu yanaginiza yapistirip konsupta sonra basmaya calisirsaniz okumadigini goruceksiniz ..dikkatlide bakarsaniz o bolgenin yagli oldugunu goruceksiniz ..sorun degil yani ..okadar takmamak gerekli bnce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Bence sizin parmagınızda sorun var

Bastım kahkahayı
  • RRRRRRRRR R kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaslarimda da durum ayni merak etme beni de cildirtiyor bir cok kisiyide cildirtiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Benim arkadaslarimda da durum ayni merak etme beni de cildirtiyor bir cok kisiyide cildirtiyor.
    Hayır garip olan şu neden ilk tanıttığımda düzgün şekilde çalışıyorda sonrakilerde sorun çıkartıyo?
  • 2 kuzenimde de var hiç problemsiz okuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: capturemrah

2 kuzenimde de var hiç problemsiz okuyor
    dostum 1 parmağını 2 yada 3 kez tanıt yani ayrı ayrı parmak tanıtıyor gibi sürekli kullandığın parmağını tanıt sorun kalmıcaktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bu işin en güzel cozumu ayni parmaği bir kaç kez tamittinizmi aninda taniyo hiç sekmedi ben baş parmağimi 2 kez tanittim hemen aciyo
  • prank31 P kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bas parmagim zaten 3 kere tanimli ama genede sikinti var. Parmakta ufak bir iz kir olsun hemen yalan oluyor
  • Benimde aynı şekilde hocam bence problem var gibi 2. Cihazım bu degisim aldim önceki de aynı sekildeydi sürüm ile alakalidir inşallah :)
  • Ben bir defa tanittim hic sorun yasamadim. Sadece terli yada nemli oldugu zaman algilamakta zorlaniyor. Tele parmaginizi okuturken her acidan okutmaya dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

Ben bir defa tanittim hic sorun yasamadim. Sadece terli yada nemli oldugu zaman algilamakta zorlaniyor. Tele parmaginizi okuturken her acidan okutmaya dikkat edin.
    Şimdi tekrar okuttum bakalım nolucak sonucunda hadi hayırlısı
  • quote:

Şimdi tekrar okuttum bakalım nolucak sonucunda hadi hayırlısı

Alıntıları Göster
    El terliyken kesinlikle okumuyor bende.
    Normal mi bilmiyorum apple dan değişim istesem ne cevap verir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

El terliyken kesinlikle okumuyor bende.
    Normal mi bilmiyorum apple dan değişim istesem ne cevap verir acaba ?

Alıntıları Göster
    Kesinlikle gereksiz değişim yapmanız 3. telefon bu elimde ki yine aynı donanımsal olmadığına eminim ama şu yukarda ki arkadaşların dediği 2-3 kez okutursanız işe yarıyo gerçekten sorunsuz bir şekilde okumaya başladı bende
  • quote:

Kesinlikle gereksiz değişim yapmanız 3. telefon bu elimde ki yine aynı donanımsal olmadığına eminim ama şu yukarda ki arkadaşların dediği 2-3 kez okutursanız işe yarıyo gerçekten sorunsuz bir şekilde okumaya başladı bende

Alıntıları Göster
    bazen oluyor böyle seyler ama işleyişinden gayet memnunun fazlasıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşkazalı48

bazen oluyor böyle seyler ama işleyişinden gayet memnunun fazlasıyla

Alıntıları Göster
    parmağım terli yağlı ıslak her şartlarda okudu şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. hatta bu kadar kısa sürede nasıl okuyor aklım almıyor. Yeniden parmakları tanıtın bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.