Şimdi Ara

iPhone 6 iCloud yedeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok kullandığım ama maalesef App Store dan kaldırılan bir uygulamayı yeni cihazıma yüklemk için icloud dan yedek yüklemeyi denicem.
    Ancak kafama takılan bir soru var, ben yedeği yüklerken şu an kullandığım cihazdaki sorunlar da öteki cihaza geçer mi? Yeni bir iphone olarak ayarlamakla yedek yükleme arasında kazancım kaybım ne olur. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iCloud yedek uygulamanın kurulum dosyalarını değil uygulama içindeki kişisel dosyalarınızı yedekler. Mesela oyunlarda saveler, navigasyonda don gidilen yerler, favoriler gibi. Siz iCloud'tan geri yükle dediğinizde telefona AppStore Üzerinden son versiyon uygulama inın kurulumu yapılır, üzerine kişisel dosyalarınız atılır. Temiz restore yaptığımda ben her zaman iCloud geri yüklemedi yapıyorum hiç sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

AppStore da artık olmayan uygulama iCloud yedeğinizden geri yükle dediğinizde gelmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

iCloud yedek uygulamanın kurulum dosyalarını değil uygulama içindeki kişisel dosyalarınızı yedekler. Mesela oyunlarda saveler, navigasyonda don gidilen yerler, favoriler gibi. Siz iCloud'tan geri yükle dediğinizde telefona AppStore Üzerinden son versiyon uygulama inın kurulumu yapılır, üzerine kişisel dosyalarınız atılır. Temiz restore yaptığımda ben her zaman iCloud geri yüklemedi yapıyorum hiç sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

AppStore da artık olmayan uygulama iCloud yedeğinizden geri yükle dediğinizde gelmeyebilir.

Teşekkürler öncelikle,
    İTunes geri yükleme ile gelir mi peki onda apk doayalarını atıyordu sanki

• aliekin kullanıcısına yanıt
    Evet iTunes apk değil de ipa yedeklerini de alıyor bu nedenle bir şans olabilir. Ama iCloud yedek ile iş zor gibi

• okttay kullanıcısına yanıt
    Bi denicdm, kaybedicek bişey yok nasıl olsa. Madem sorunlar da aktarılmıyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.